Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek ilyen züllött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ilyen züllött sráccal?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor részegre issza magát, sokat cigizik, gyógyszerezik, meg víz helyett is energiaitalt iszik, szóval nagyon önpusztítóan él. :/ És sok lánnyal szexel, lehet nemi beteg ennyi után nem hiszem hogy védekezik.

De egyébként nagyon jóképű, olyan szép szemei vannak, és amikor józan akkor nagyon kedves és látszik rajta hogy jó ember. Azt mondta ha lenne egy olyan párja aki szereti, azért bármit megtenne :/



2022. márc. 4. 14:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgok alapján megitélni embereket nem feltétlen kellene. Én is sok nővel voltam 16 éves koromtól kezdve, de annyi idősen mit is szenvedtem volna bárkivel is hosszútávon... Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, a pia sem állt messze tőlem, mondjuk azt már rég ráhagytam nagyon ritkán iszok. Droggal is volt kapcsolatom, de csak addig amég adott valamit, mikor már csak el akart venni ráhagytam. Néha csinálok még ezt azt de ritka, és nincs negatív hatással se az életemre, se az anyagi helyzetemre. Mondjuk a vedelés pont sz4r amúgy... Nem attól lesz valaki jó ember hogy egy szentléleknek tűnik és nincs káros szenvedélye.
2023. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!