Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek ilyen züllött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ilyen züllött sráccal?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor részegre issza magát, sokat cigizik, gyógyszerezik, meg víz helyett is energiaitalt iszik, szóval nagyon önpusztítóan él. :/ És sok lánnyal szexel, lehet nemi beteg ennyi után nem hiszem hogy védekezik.

De egyébként nagyon jóképű, olyan szép szemei vannak, és amikor józan akkor nagyon kedves és látszik rajta hogy jó ember. Azt mondta ha lenne egy olyan párja aki szereti, azért bármit megtenne :/



2022. márc. 4. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sokszor részegre issza magát, sokat cigizik, gyógyszerezik, meg víz helyett is energiaitalt iszik, szóval nagyon önpusztítóan él. :/ És sok lánnyal szexel, lehet nemi beteg ennyi után nem hiszem hogy védekezik."


Szóval 0 belsővel.


"De egyébként nagyon jóképű, olyan szép szemei vannak, és amikor józan akkor nagyon kedves és látszik rajta hogy jó ember."


A külsője remek.

"Kedves" - Ez elég sok mindenkiről elmondható, főleg, hogy elég tág fogalom.

"Jó ember" - Nem ismered, nem tudod milyen valójában.


"Azt mondta ha lenne egy olyan párja aki szereti, azért bármit megtenne :/"


Ühüm, szerintem minden lánynak ezt mondja. Vagy ha mégsem és tényleg őszintén szeretné, lényegtelen, mert ilyen szokások mellett nem sok jó sülne ki egy párkapcsolatból.

2022. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Már az első öt szó meggyőzött. Kizárt hogy összejöjjek vele.
2022. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Az első szépen összeszedte. Nem jönnék vele össze.
2022. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem jönne.
2022. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Már az első pár dolog kizáró ok.

"Azt mondta ha lenne egy olyan párja aki szereti, azért bármit megtenne." - Nem hiszem el, hogy az általa lefektetett lányok közt egy olyan se volt, akivel lehetett volna egy kapcsolata. Minden lánynak ezt mondja, azaz te lennél a kövi, akit lefektet.

2022. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg. Soha ne a szavaknak higyj, hanem annak amit látsz.

Hiszen mondani bármit lehet és ennyire soha senkiben nem szabad megbízni, h az ellenkezőjét látod a dolgoknak és még is elhiszed amit mond.


Meg aztán.. Lenne gusztusod egy nemibeteggel össze jönni? Tényleg?

2022. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...Én személy szerint félek az ilyen emberektől, szóval biztosan nem jönnék össze vele.
2022. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#6 nem biztos hogy van nemibetegsége csak úgy hallottam hogy aki ilyen sokmindenkivel van annál előfordulhat

És én elég sokat beszélgettem már vele, mikor kettesben vagyunk teljesen más ember mint mások előtt. Már egy ideje sokszor keres engem meg ír nekem, hogy rám másképp tekint mint az átlag lányokra.

2022. márc. 4. 22:04
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hány lánynál játszotta már be ezt a szöveget?

Hagyd a francba, komolyan mondom. És ha elszakad nála valami, és részegen bánt? Akkor is azt fogod mondani hogy a két szép szeméért nem hagyod el? Ne legyél bolond

2022. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, h ezt mondja.

Alkoholistával, gyógyszerezővel, stb akkor se jövünk össze ha a fene fenét is eszik.

Tapasztalat. Eleinte tök kedves aranyos stb, majd egyre durvább a kapcsolat alatt és majd fokozatosan eljuttok oda, hogy úgy jársz mint én, h az exem úgy elvert, hogy elvitt a mentő.

Pedig ő is olyan cukin kezdte. Azt hittem ő más, majd változik, meg én vagyok a kivétel akit tényleg szeret.

Fr*ncokat, azt. Senki nem kivétel. Nem szabad hinni ilyeneknek soha.

Majd ha biztosan lerakta érted a piát, drogot, gyógyszert. Mindent és jó útra tér. Esetleg akkor. Előtte még akkor sem, h ha megígéri, h HA össze jössz vele majd utána megtesz mindent. Mert az csak szöveg, de nem fogja megtenni.

2022. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!