Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fél tőlem???

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél tőlem???

Figyelt kérdés
10.es vagyok és van egy osztálytársam fiu, mögöttem ül és úgy érzem h fél tőlem..amikor úgy esik h beszélgetünk akkor a szemembe néz meg ilyenek de amikor ketten maradunk, a padtársaink pl nincsenek ott, akkor inkább elmegy máshova. Sokszor találkozik a szemünk , sokszor nézünk egymásra , de nem tudom h most ez mit jelent..hogy ennyire nem bír... vagy..(egyébként sztem elég jól néz ki meg én sem vagyok ronda:D)

2022. márc. 9. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
zavarban van, önbizalomhiányos
2022. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
te nyugodtan menj oda ismerkedni, majd egy kis idő után majd feloldódik
2022. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a padtársam előtt miért nincs zavarban?
2022. márc. 9. 18:29
 4/9 A kérdező kommentje:
( tisztázzuk h a padtársam is lány)🤣
2022. márc. 9. 18:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tetszel neki. Érd el, hogy ne érezze magát feszülten, akkor mikor ketten vagytok.
2022. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy zavarban van, vagy önbizalomhiányos, bár a kettő kicsit fedi egymást.
2022. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát önbizalma az van.
2022. márc. 9. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 A leírásból nagyon nem ez jön le.
2022. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a padtársad is ott van, az egészen más helyzet, mint amikor kettesben vagytok. Minél nagyobb a társaság, annál kisebb az esélye hogy kettőtök között valami olyan párbeszéd hangzik el, amitől zavarba jön.


Már nem az őskorban élünk, nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést a témában, akár konkrétan rákérdezhetsz, mi a helyzet. Úgyis látszik majd az arcán, ha zavarba jön. Nyugtasd meg, hogy elmondhatja, esetleg add jelét, hogy ő is tetszik neked, akkor talán megkönnyebbül. :)

2022. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!