Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretek bele mindenkibe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele mindenkibe?

Figyelt kérdés

Igazából azóta van ez amióta össze jöttem a barátommal őt nagyon szeretem, mindennek ellenére.

Gondoltam arra is,hogy lehet ez valamilyen féle depresszió lenne? (Igazából rengeteg probléma volt az életembe és ezek nagyon leépítettek)

Akár egy 1 alatt bele szeretek bármibe amint megdicsért és szépeket mond.

Igazából engem már zavar de nagyon de nemtudom mit tudnék ellene tenni.

Jöhetnek azok a kommentek hogy naív,szeretsz hiányos vagyok,de szeretném ha normális választ kapnék köszönöm előre is!!



2022. márc. 22. 00:12
 1/10 A kérdező kommentje:

1 hét*,szeretet hiányos*

Bocsi ezeket elírtam

2022. márc. 22. 00:13
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
ez csak fellangolas van ilyen
2022. márc. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nemtom, nekem kedvesnek tűnsz a leírtak alapján.
2022. márc. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Korodnál fogva a szerelembe vagy szerelmes.

Vagyis erősen vágyódsz rá.

Ezért, aki figyelmes irántad, azonnal kivetíted rá.

Aki szerelmes, abba az egybe szerelmes.

2022. márc. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
96%

Én is ezt érzem folyamatosan. Ezért szakítottam párommal is, akit még mindig szeretek, de frusztrál a tudat, hogy közben mellette mindenkibe bele “tudnék szeretni”, ezt meg valahol megcsalásnak érzem, bántani meg nem szeretném.

Fellángolásnak tartom, jön-megy. Talán azért van, mert 5 évig egyetlen párkapcsolatban voltam, és sosem tudtam, milyen egyedül lenni, mással lenni. Én remélem, hogy egy kis “kiélés” után elmúlik.

Amúgy én is tök szeretethiányos vagyok, elég egy kis törődést kapnom, hogy azt érezzem, hogy én őt szeretem. De hirtelen ne menj bele semmibe! :)

2022. márc. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
44%
Értékes vagy és bár írhatnék veled...
2022. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leírtad a választ. Szeretethiányos vagy.
2022. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jap, azért "szeretsz bele" mindenkibe, mert úgy érzed hogy tőlük megkapod a szeretetet, ami hiányzik neked.
2022. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
100%
Szeretethiány és életkori sajátosság keveréke.
2022. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én pont ugyanúgy voltam mint te. És engem is nagyon zavart. Rájöttem, hogy ha jobban összejövök vele (beszélgetek vele, segítek neki valamiben, stb.) akkor már nem lesz ez a ,,többszerelem"
2022. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!