Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolámban aki már 2 éve a kiszemeltem de valamiért nem merek oda menni hozzá és elmondani neki hogy szeretem. Nem szoktam vele beszélgetni és nem is nagyon kommunikálok vele. Egyszer írtam neki egy üzenetet, amire tett egy szív emojit. Az iskolában rám se néz, de én szinte folyamatosan őt bámulom. Szerintem tudja hogy szerelmes vagyok belé mert valaki elmondta neki. De mégse próbál kommunikálni velem. Róla annyit kell tudni hogy gyönyörű és rengeteg pasija volt. De mostanában senkije nincs és ez furcsa. Nem tudom mit tegyek. Oda menjek hozzá és mondjam el amit érzek iránta, vagy lépjek túl rajta? Látom hogy semmi érdeklődése sincs irántam. Tuti hogy elutasítana és én pont ezért nem merem elmondani neki hogy szeretem. Szóval mit tegyek?

máj. 12. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem úgy kezdeményez, hogy lerohanja a másikat a szerelmével.

Beszélget, ismerkedik, barátkozik, megpróbál érdeklődést kelteni maga iránt, érdeklődik a másik iránt, közös témákat keres, stb.


Közben elnyerheted a szimpátiáját és akár alakulhat is valami.


De ha odamész és közlöd, hogy tetszik, szerelmes vagy ( nem vagy, csak vonzódsz, mert csinos), akkor elutasít. Gondolj bele, ha téged érne mástól ilyen “letámadás”.

máj. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

"nem merek oda menni hozzá és elmondani neki hogy szeretem" - Hála az égnek, hogy nem tetted meg. Ez egy filmes baromság, nem fog a vallomásod hatására ő is így érezni. Érzésekről jó esetben akkor beszélnek az emberek, ha már együtt vannak egy ideje...

Egyébként sztem el kell engedni, mert valszeg tényleg nincs esélyed.

máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá megint, jelöld be, kezdd el likeolni a képeit.
máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Próbálj meg vele barátkozni, vagy szaladj oda hozzá, hogy szia, bocsi ma tanít e az xy tanár mert vele lenne órám. Vagy akár kérdezd meg, hogy milyen órájuk lesz, vagy hasonló.
máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#3 Már egy ideje bejelöltem Facebookon de nem jelölt vissza. Pedig az egyik haveromat egyből visszajelölte.

máj. 14. 11:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy már próbálom elengedni. Tudom hogy soha nem leszek vele együtt. De akárhogy próbálom elfelejteni, egyszerűen nem tudom. Szóval most nagyjából szeretem is meg nem is.
máj. 14. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Kell valami közös pont, pl szakkör vagy ilyesmi, akkor nagyobb eséllyel felfigyel rád.
máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha rád se néz, nem is jelölt vissza, akkor mondj le róla, nehogy csalódj.
máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 Ha jól tudom néptáncra jár

#8 Lehet azt kellene csinálni. Amúgy csak azért szerettem bele mert gyönyörű.

máj. 14. 23:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!