Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az akit kedvelek, semmibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az akit kedvelek, semmibe vesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon megkedveltem valakit, de én egy senki vagyok számára. Csomó lánnyal beszél még rajtam kívül, pedig azt hittem hogy ő is kedvel engem. Velem is úgy beszél mintha tényleg kedvelne, viszont ez nincs így. Nagyon el vagyok keseredve.

2022. ápr. 3. 04:50
 1/5 A kérdező kommentje:
És amikor először találkoztunk is volt ott egy csomó lány ismerőse, az egyik állandóan ölelgette pedig nincsenek is együtt.
2022. ápr. 3. 05:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba
2022. ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Kedvelj mást.
2022. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anonymus12356534 válasza:
100%

Én amikor régen ugyan így voltam egy lánnyal(fiúként szerelmes voltam nagyon belé) sok baromságot csináltam miatta pedig le se sz@rt.

Aztán úgy döntöttem hogy hagyom a francba, egy ideig rosszul voltam miatta de utána elmúlt és azóta csak várok hogy megtaláljam azt az embert aki az igazi.

Valószínűleg megfogja mindenki.

Tudom mennyire fáj de nem éri meg szeretni olyat aki téged nem szeret.

2022. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást.
2022. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!