Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Milyen ürüggyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Milyen ürüggyel írjak rá a volt osztálytársamra?!

Figyelt kérdés
Még régebb ismerősnek jelöltem facebokkon és vártam hogy hátha rám ír, de azt hiszem kicsit szégyenlős, vagy félt hogy megtudják az osztálytársak (ő még abban az osztályban van) Padtársam volt 1 évig és úgy vettem észre kedvel én meg most jöttem rá hogy nagyon kedvelem őt. Kérlek, segítsetek! Milyen ürüggyel írjak rá? Valamit az osztállyal kapcsolatosan kellene kérdezzek? Nem szeretnék csak úgy ráírni ürügy nélkül mert még mindig ugyanabba a suliba járok csak más osztályba és nem szeretném hogy ha esetleg offol hogy megtudják az osztálytársak. Nagyon kedvelem őt és őszintén szólva hiányzik, már 2 éve nem láttam. Első perctől kezdve jóba voltunk és ő volt az egyedüli az osztályban akivel mertem beszélgetni (szociális fóbiám van) mert nagyon megbízható és kedves. :)

2022. márc. 6. 16:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ugyanabba a suliba járok, viszont más épület és más udvar, szóval az ottani találkozás kizárva.
2022. márc. 6. 16:53
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell semmilyen ürügy. Írj rá hogy szia, miujsag, meghogy jól van e.
2022. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg érti a matekot, ami nálam plusz pont.
2022. márc. 6. 17:59
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Ez nem fog menni, kérlek írjátok valami ürügyet
2022. márc. 6. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne bonyolítsd túl, ha bejön, írj rá, nem kell ürügy.
2022. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a "hasznos" tanácsokat. A kérdésemre mikor kapok választ?
2022. márc. 6. 18:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezz meg tőle egy matekpélda megoldását...
2022. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egész jó ötlet! :D
2022. márc. 6. 18:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ürüggyel ráírnod, de tényleg. Nem véletlen írják. Tudod miért? Mert általában ha ürüggyel írsz rá valakire, akkor amint az megoldódott, többet nem fog keresni, csak akkor, ha ő is nagyon akar valamit tőled. De ha nem érdeklődik feléd erősen, akkor mindenképp úgy írj rá, hogy neki is leessen, hogy ismerkedni/újra kapcsolatba lépni szeretnél vele, mert akkor nem érti félre a szituációt, és nem ráz le pár üzenet után.
2022. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán is ráírhatsz, de érdeklődhetsz valami felől, akár a matekon keresztül.
2022. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!