Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb lány barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb lány barátommal csókolóztam. Szerintetek mindig több volt közöttünk, mint barátság? 18f

Figyelt kérdés

Sokat lógok együtt vele (nevezzük Lilinek), már az 9. osztály óta jóban vagyunk, jelenleg 11.be járunk. Még sose volt közöttünk semmi, minden nap beszélünk, üzenünk. Több lány barátom van, mint fiú, de vele töltöm a legtöbb időt.

Ma egy játékot játszottunk a tesómmal (nevezzük Biának) együtt Felelsz vagy merszet (ittunk is egy keveset: sört, pálinkát is közben => a kihívásban is szerepelt). Biára jutott a sor, hogy engem kérdezzen, én merszet válaszoltam. Az volt a kérése, hogy csókoljam meg Lilit. Egy kis hezitálás után adtam a szájára egy puszit, erre ő visszacsókolt (nyelvesen). Bia már régóta szeretné, hogy jöjjünk össze, de mindketten csak annyit válaszoltunk, hogy mi csak barátok vagyunk. Lehet, hogy valójában mindketten vágyunk egymásra, csak nem lép egyikünk se.

Felettébb jó érzés volt a csók (persze csókolóztam már, de ez teljesen más volt), bár meglehetősen furcsa, mert sosem képzeltem el magunkat egy párként egymást, most viszont valamiért teljesen megváltoztak az érzelmeim és attól tartok, kezdek beleszeretni. :O Vajon azért csókolt vissza, mert ő is elkezdett érezni valamit irántam? Három év után?

Szexről nagyon ritkán beszéltünk, neki még nem volt kapcsolata, nekem eddig egy barátnőm volt 3 hónapig.

Holnap szeretnék újra Lilivel együtt lenni, most kettesben, hogy megbeszéljük ezt a dolgot, a kettőnk kapcsolatát.



2022. ápr. 18. 22:55
 1/8 anonim válasza:
9%
Dugd meg a csajszit, eljött a te időd, már 3 éve váratod őt! Mindig érzett és érez irántad vmit de sosem mertétek ezt bevallani. Hajrá! 😜🔥
2022. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb beszéljetek, majd utána érdemes továbbgondolni a dolgot.
2022. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Huncut kis Biankád van, de Lilike még huncutabb :D

Lilike csak kihasználta a helyzetet, hogy végre legyen már valami.

2022. ápr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A pia lehet előhozta az eltemetett érzéseket, próbáljátok megbeszélni józanul is.
2022. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Az összes ilyen csak barátok vagyunk dolognak az a vége, hogy minimum az egyik félnek tetszik a másik. Aztán vagy tetszik a másiknak is, vagy csak kihasználta, hogy sok figyelmet kap, ezt nehéz eldönteni, volt már részem mindkettőben.
2022. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg.
2022. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ittasan én is simán csókolózom a legjobb barátommal. Főleg, ha ilyen felelsz vagy mersz van.

Nálunk tényleg csak barátság van, viszont mindenképpen beszéljetek erről, hogy kinek mit jelentett. Mi is beszéltünk erről az első után, de rájöttünk, hogy egyikünk részéről sincs több, mint barátság.

(A mi barátságunk, durván szoros, nálunk ez belefér, meg poénból húzzuk azoknak az agyát, akik ilyen meréseket adnak, hogy jajj mi lesz úr isten, meg merik e csinálni, mi meg gondolkodás nélkül megtesszük)


De amúgy ha gondolod, oszd meg velünk mi lett a beszélgetés vége, kiváncsi lennék rá :)

Ja és így ismeretlenül is szurkolok nektek :)

2022. ápr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg.:)
2022. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!