Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szünet előtt egy buliban összefutottunk egy másik társasággal a suliból. Felértünk a kocsmához, ott szétváltunk. A társaságom nagy része lelépett fl 10kor, az ő társaságuk még maradt. Összetalálkoztam a banda egyik lány tagjával. Elkezdtünk beszélgetni, vagy fél órát szemezve dumáltunk, mikor odajött más, elküldte őt. Sokat kérdezett engem, megtudta mi a hobbim és el volt tőle ájulva. Visszakísértem a kolihoz, megöleltem, és bement. Másnap reggel együtt cigiztünk, délután is, majd elment haza. Az egész szünetet végigdumáltuk. Kezdődött a suli, azt beszéltük meg hogy tegnap eljön hozzám (semmi olyan szándék nem volt bennem) de végül egy mondvacsinált indokkal lemondta. Ma mondtam, hogy beszéljünk, és megkérdeztem hogy miért keresett kifogást. Azt mondta hogy beijedt ettől a helyzettől. Mondtam neki hogy lassítsunk, mondjuk mikor visszajön a koliba menjünk el sétálni. Igent mondott, és megígérte hogy ha legközelebb ilyen lesz hogy nem szeretne valamit, vagy ilyesmi, akkor elmondja. Ráírtam délután hogy este megyek be a városba, ha gondolja fussunk össze fél órára. Azt írta hogy nem akarok menni, majd 2 percre rá írta hogy messze a kolitól. Hozzátette hogy tanulnia kell, mondtam hogy oké, ott leszek este. Szerintetek megint ez volt, hogy "beijedt" a helyzettől, vagy csak nem akar megbántani és inkább ilyen kifogásokat keres? Fogalmam sincs mit tegyek, egyáltalán hogy mit gondoljak.

2022. ápr. 21. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A beijedést a párkapcsolatra érti inkább szerintem, általánosságban, bár elég gáz volt rögtön magadhoz hívni. Valószínűleg még fél ettől, nem eléggé érett hozzá.


Mivel a sétát is lemondta, nem erőlködnék innentől. Láthatóan nem akar veled lenni - ha akarna, akkor nem kéne törnöd magad.


Azt tudom tanácsolni, hogy hagyd és olyan lányba fektess energiát, aki szívesen van veled.

2022. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
53%

Az hogy nem akart hozzád felmenni az lehet azért volt mert megilyedt attól hogy talán csak arra kell neked.

Szerintem próbáld meg elemezni azt ahogy veled beszélget a tesbeszédét, tudat alatti jeleket(ki van-e tágulva a pupilla?stb) a neten van sok ilyen videó hogy mi az ami jel és mi nem.

2022. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dik
2022. ápr. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!