Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír ràm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír ràm?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beszélek szokott ő is keresni meg a beszélgetéseink tartalmasak és sokat beszélünk ő is érdeklődik stb..Most így az ünnepek alatt nem nagyon beszéltünk de az előtt elég sokat..Aztán mivel mindig ő keresett gondoltam írok neki ami jól alakult és sokat beszéltünk..Aztán másnap reggel az üzenetemet elolvasta de valaszolni nem valaszolt..Ugy,h elotte nap megbeszeltuk,h majd beszélünk..Most nem tudom mert ha megint én irok rá az nem lenne nagyon nyomulos?Mert nem szeretnék mindig én írni neki mit csinálajak?

2022. ápr. 22. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer még megpróbálnám, de még nem most. Talán csak elfoglalt. Ha napok múlva sem reagál, írj neki utoljára, és ha az is válasz nélkül marad, akkor hagyd.
2022. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!