Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Miért...?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért...?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 17 éves vagyok...

Nincs barátnőm jelenleg és soha nem is volt, ez ennek a kérdés kiírásának az oka.

Ez elsősorban lányokhoz szól, de fiúk is nyogodtan válaszolhatnak!

Szóval nem értem hogy az ilyen nagyképű "kamu" göndör hajú, 50kg fiúkért ésszerűen meghalnak a lányok.Akiknek buli az életuk semmi életcél és ha van egy Elfbarjuk (Elektromos cigi ami eldobható) amit szivogatnak a legnagyobb menőnek gondolják magukat. És van a másik féle "lány bolonditó" fajta srácok akikbe van 120 kg és még a lábuk sem áll jól xd...

Sokan hihetitek, hogy a suli "nyomija" vagyok, de ez nem ígyvan.

Semmi kinézetem semmi stílusom stb...

Nem vagyok nyomi gyerek!

Sportolok (focizom), dolgozgatok sportos alkatom van, izmos is vagyok pont amennyire kell.

Arcom sem egy jellegtelen semmi, szerintem jól nézek ki nem nagyképűség de nem vagyok a leghelyesebb, nyilván

Stílusok sem egy "felveszek valamit oszt jóvan" hanem megveszek magamnak minden drága cuccot jordan cipo, Off-White, nike stb...

Kék a szemem szőkés barna a hajam.

185 cm magas vagyok.

Jó tanuló is vagyok félévkor 4,4 es átlagom volt.

Nem értem én miért nem jovok be egy normális szép lánynak sem és miért ezek a dísz gyerekek tetszenek mindenkinek...

Eskü olyan barátnőik vannak hogy tátott szájjal nézem olyan jól néznek ki meg pozitív kisugárzásuk van.

Megvagyok barátnő nélkül is de mindenki köztük énis vágyok egy kis szeretgetésre meg ilyenek.

Mi a véleményetek?



2022. jan. 30. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ebből annyi előny hogy 185 magas vagy.
2022. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Én anno cigiztem, fociztam középsuliban, nem tagadom a fél sulival irogattam, szoval na csajok terén jol elvoltam és menőnek szamitottam.


Mi kellett ehhez?


Magabiztosság: Lássák, hogy magabiztos vagy, odamersz menni, megmered szolitani őket, látni fogják rajtad, hogy nem félsz az elutasitástol stb


Jo beszélőke: A lányok szeretik ha poénkodsz, persze ne vidd tulzásba, vicces vagy bolondos stb de közben értelmes ez nálam nem volt probléma mert 5-os tanulo voltam tudta mindenki h értelmes vagyok hiaba bolondozom.


Oltozkodj jol legyél igényes ez nálad ugy tunik rendben van a leirtak alapjan


Tehát valoszinuleg kicsit magabiztosabbnak kéne lenned, merj kezdeményezni, merd megszolitani azt aki tetszik, probald elhivni egy randira, sosem tudhatod hogy kinek tetszel kinek nem.

Nekem is volt olyan hogy a lany aki hozzam sem szolt, kiderult h fulig szerelmes belem. Mi lett a vege? 4 évet jártunk végül, ugy hogy hajrá nem lehet tudni tényleg sosem!


Irj majd a fejleményekről, kiváncsian várom!

2022. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek nagyon igaza van, még ha viccnek is beszólásnak is tűnik.


Ebből amit leírtál egy lánynak érdemben ennyi a fontos.


Elmondom neked a tuti formulát úgy, hogy már gimibe régen jártam, a gimiben volt sikerem is meg bukásom is aztán összejöttem egy lánnyal akit mai napig szeretek.


Tehát a lényeg: Szinte mindegy hogy nézel ki. Teljesen mindegy milyen off-white meg nike meg ilyenek, sőt ez inkább gáz ha ezzel akarsz csajozni. Nem mondom, hogy nem lehet csajozni a tárgyakkal ,de az nem ott kezdődik, hogy 17 éves vagy és szüleid vesznek neked egy cipőt :D Az sem számít ha diákmunkán kerested, mert nem vagy önálló férfi még saját egzisztenciával. Addig ez mindegy. Ha 30 éves vagy és van saját lakásod, egy 18 millás új hobbi autód meg egy céges autód is mellé azzal lehet csajozni. De ezzel is csak ha mellé nem vagy egy paraszt. (normális kapcsolatra vadászva értem)


Na mindegy.


Szóval tuti formula: aránylag jól nézel ki , aránylag sportos vagy, nem vagy buta és tuskó, DE őszinte vagy, HUMOROS és jól tudsz beszélni.

A jól tudsz beszélni az jolly joker az egész életben.


Odamész egy lányhoz elmondod mit akarsz = magabiztos vagy= vonzó


A legtöbb ember az egész párkapcsolat keresést a gimiben ott rontja el, hogy midenkinek elmondja ki tetszik neki csak annak nem aki tetszik neki, aztán amikor valaki odamegy, és ő elmondja neki és neki összejön akkor megkeresi az igazságtalanságot a világban, hogy miért nem jött neki össze mikor ő igenis jobb pasi.


Oda kell menni, el kell mondani A nike cipő meg a sportos alkat az így magában kevés, hogy sorban álljanak a lányok.


A 185 centi az viszont okés. Stabil. :D

2022. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A normális lányok, akiket nem az általad irigyelt pasik tetszenek vagy nem akarnak kapcsolatot vagy már rég foglaltak.

Én mindig a rég foglalt kategóriába tartoztam. Őszinte voltam, egyenes, tudtam mit várok el egy pasitól, nem buliztam, nem cigiztem.

Mi az ami téged különlegessé tesz? Ha én nem cigizek akkor az nem fog az én szememben különlegessé tenni, hogy "te se". Ha én nem bulizok nem fogom értékelni, hogy "te se". Ezek akkor "alapok" lesznek, hiszen ha ezt én is meg tudom neked adni akkor jogosan várhatom el, hogy fordítva te is meg tudd adni nekem.

Tök jó, hogy igényes és művelt vagy, de cseszheted ha nem tudod eladni magad, mint férfi. Mondjuk nem nyitod ki nekem az ajtót, nem te kezdeményezel, nincs férfias és határozott kisugárzásod.

Ez a rinyálás és irigykedés egyáltalán nem férfias és nőkênt semennyire nem szimpatikus. Az a hozzáállás inkább szimpatikus lenne, hogy "huha, látom ők ilyen nőket szednek össze. Na ők azok a nők, akik nekem nem kellenek, de remek szortírozás és megmaradnak a normálisak".

Ha nem veszed észre a lányt aki a buszon olvas az nem az én hibám. Ha nem veszed észre a lányt, aki megpróbál veled flörtölni csak félénk az nem az én hibám. Ha nem veszed észre azt a lányt, aki inkább elvonul a kajáldában és nem ülsz le hozzà beszélgetni az nem az én hibám. Addig amíg ezeket a lányokat nem veszed észre csak a "menő srácok" által összeszedett csajokat addig szerintem nincs miről beszélni.

Aki tisztában van magával és szívből akar kapcsolódni nem a rosszat, hanem a lehetőségeket veszi észre.

2022. jan. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindig a legnagyobb gyökér haverjaim voltak kitömve sunákkal, mert ezek mellett megvolt a kellő magabaiztosságuk.
2022. jan. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszolók már aránylag jól kifejtették, hogy mégis mi a baj veled. Senkit nem érdekel, hogy milyen drága cuccaid vannak, hogy mennyire vagy kigyúrva, hogy milyen magas vagy, hányas átlagod van, mennyire nézel ki jól, ha csapnivalóan szarul tudsz kommunikálni.

Csak, hogy lásd, mennyire számít a kommunikáció, se nem vagyok kigyúrva, drága ruháim sincsenek és a 4,4-es átlagtól is messze vagyok. És annyira jóképű se vagyok, hogy az annyit számítson, mégis van barátnőm.

Mielőtt azt hinnéd, hogy az általad ócsárolt kategória vagyok, megnyugtatlak, hogy nem. Egyáltalán nem tartozom azok közé, akiknek a buli, pia, meg cigi az egész élete. De a "semmi életcéljuk" dumád is hülyeség. 17 évesen még elég nehéz komolyabb, hosszútávó célokról beszélni. Ilyenkor sokan még azt se tudják, hogy milyen irányba akarnak tovább tanulni.

Szerintem a kommunikációdban lesz a hiba. Figyeld, hogy azok, akiknek sikerei vannak csajozás téren, mit csinálnak máshogy, mint te, illetve interneten is egy csomó videó van, ami segít, hogy fejlesszed magad

2022. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ez az egész nem a kinézetről szól, oke nekem például a vékony srácok nem jönnek be, és olyannal se állnék szóba amit leírtál a göndörről, nyiss a lányok felé, mert így ha hozzájuk se szólsz nem tudom mit vársz, kezdj el velük beszélgetni, manapság már nem nehéz
2022. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát:

-Sok ilyen kérdés van. Full felesleges.

-Amit leírsz azok elég szélsőséges esetek.

-Nem hiszem, hogy a külsőddel lenne baj, inkább a stílusod lehet talán. De ezt sem tudom fixen.

Ismerkedni egyáltalán próbálsz?

-Felesleges szabadkozni, h nem nagyképűség. Jó, ha az embernek van önbizalma.


A szépség szubjektív.🌺

2022. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
69%

Akik előttem írtak azok már jól kifejtették hogy te mire figyelj oda szóval olyat nem írok.

Amiket leírtál azok alapján szerintem a sportoló lányokkal foglalkozz vagy akik régen komolyan sportoltak. Ők az olyanok akik kicsit céltudatosabbak meg nem foglalkoznak olyan sokat a bulival és általában ők értelmesek is (==>nem kérnek annyira az egészségtelen életből) . Persze rengeteg kivétel van, de én mint sportoló lány így látom.

Meg amúgy csak olyan lányokkal próbálj ismerkedni akivel nagyon hasonló a személyiségetek, mert ha nem olyan akkor nem sokáig bírnátok egymás mellett és egy pár hetes kapcsolatnak szerintem nincs sok értelme.


(eskü bocsi az összeszedetlenségért de remélem valamit sikerült belőle kiszűrni.)

2022. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a tömeg divat elég taszító lehet, legalábbis így leírva eh de kinek mi ugyebár. Ha nem tudod szórakoztatni a lányt, beszélni, kérdezni, viccelődni, vagy csak beszéltetni se tudod akkor senkit se érdekel majd hogy sportolsz-e meg milyen cuccaid vannak mert baromi unalmas leszel. Nem a cuccaiddal kell elnyerni a szívét hanem személyiséggel,a képességeiddel.
2022. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!