Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Menyire rontottam el ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire rontottam el ha beleszerettem a lany baratomba akinek van egy pasija és az exe pedig a legjobb barátomnak az első tényleges szerelme/kapcsolata?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom hol is kezdjem fura ilyett kérdezni idegen emberektől de mégis kíváncsi vagyok a ti véleményetekre ha esetlegesen én elmondom a barátomnak hogy mi a helyzet az egy korrekt dolog lenne? Mennyire taszítana el egymástól ez a dolog? Igaz ők már 2 évnél több ideje nincsenek együtt de a barátom szerintem úgy igazán valahol melyen benne van ez a dolog.. de ezigy mekkora szopás? Szóval a lanybaratomat is valszeg elveszitenem ezzel hiszen barátja van bár az hogy megyünk mindenhova együtt és össze kulcsoljuk a kezünket hátulról át karolom ahogy nézzük együtt az autópályát a hídról ilyen tipik romi film bocsánat srácok a csúnya szavakért de nem szeretném ezt érezni mert mindenhogy megvagyok lőve és nem szeretnék elvesziteni senkit holmi érzések miatt vissza lehet ezt fogni? De azzal meg nem magamat fogom tönkre tenni? #fucklove
2022. ápr. 24. 02:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem?
2022. ápr. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szia Uram! Pont, vessző érdekel? 🤣🤣🤣
2022. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha összejönnél a csajjal akkor az mindenképpen távolabb taszítana a barátodtól, szóval mérlegelni kell. Vagy a barát vagy a barátnő. Xe valamerre lépni kell, mert ha örlődsz tovább az hosszútávon tönkretesz. Az lehet még alternatíva, hogy megbeszéled a barátoddal, hogy mennyire lenn neki gáz. Szerintem nagyon, de ki tudja. Valószínűleg azt fogja mondani hogy nem, de ettől még zavarhatja szóval a reakcióját figyeld.
2022. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, az érzelmeket nem tudod irányítani.
2022. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!