Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet TÉNYLEGESEN...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet TÉNYLEGESEN ismerkedni/megismerni valakit?

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki nekem is bejön, neki is bejövök, a sztori ennél kicsit hosszabb, most jöttünk össze másodjára, a lényeg az, hogy nehezen nyílunk meg egymás fele. más, új emberekkel simán elbeszélgetek, könnyen barátkozom, vele valahogy nehezebb, pont azért, mert érzünk egymás iránt. ő se úgy viselkedik velem, mint a barátaival, nem olyan felszabadult. ha vele vagyok, valahogy nem jön a téma, nem tudom mit mondjak, pedig ő is, én is szeretünk beszélgetni. nincs valami mód arra, hogy ezt a gátat, ezt a falat ledöntsük?

2017. jún. 30. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Több időt töltsetek együtt. A fal hamarosan le fog omlani, tapasztalatból mondom. Csak én voltam nagyon szűkszavú az elején, és most, 2,5 éve néha már én beszélek többet, mint ő, pedig ez nagy szó. :D

Szóval ne aggódj, a gátlások el fognak múlni, csak mindkettőtökben legyen meg az akaraterő, hogy ezt szeretnétek. Meg több együtt töltött idő után már olyan természetes lesz minden, fel sem fog tűnni, hogy nincs nagy csend. :)


L/19

2017. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást!! remélem így is lesz :)
2017. jún. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!