Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek nagyrészének volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek nagyrészének volt komoly kapcsolata sulis korában?

Figyelt kérdés
Nekem megy egy randim sem volt, fiú vagyok.
2022. máj. 1. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem sem (sohasem volt rendes kapcsolatom, csak ilyen online flingek).
2022. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2022. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ennek örülök. Nem én vagyok az egyetlen páratlan rút kiskacsa.
2022. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Jelenleg 45 éves felnőtt férfi vagyok. 27 éve végeztem az iskolát el. Még általánosban volt egy lány aki nagyon tettszett nekem, és jártam is vele egy darabig. De aztán elváltak útjaink, és azóta sem lett belőle semmi.
2022. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolata elenyésző embernek. Kapcsolata már több, de az ugye nem ugyanaz.


Nem ezen múlik, hogy később összejössz-e valakivel vagy az milyen minőségű lesz.

2022. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
középsuli után volt az első baratnőm, és sajnos az sem volt tartós, pedig évek óta vágyakoztam utána 🤷
2022. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig volt valakim, de mondanám hogy olyan nagyon komoly kapcsolatok voltak, talán egy volt az...az is inkább bár ne lett volna :D így utólag.
2022. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 franciasrac ***** válasza:
27%

4-5 évesen igen de aztán elhagytuk Párizst és most már sokkal ritkábban találkozunk és eddig se volt többi párom, kivéve egy kislány általános iskolában de utána egy 2. évet hagytam és ettől túl nagy lett a korkülönbség a többiekkel, hogy senkivel se legyek kapcsolatban :/

Amúgy ezért ne aggódj, kivéve ha egy erdőben laksz, nem fogsz ökökre szűz maradni :)

2022. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
nem gondolnam hogy a tobbsegnek volt. en kb 1 kezemen ossze tudnam szamolni hany ismerosomnak volt tobb eves kapcsolata kozepiskolaban
2022. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
ja es nem 40 eve voltam kozepiskolas
2022. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!