Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet masik lany van a dologban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet masik lany van a dologban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel talán 3-4 hónapja beszélek, már beszéltünk egyszer tavaly nyáron amikor megismertem, de nem sokat, pár szót, egy strandon. Csak most találtuk meg egymást (jobban mondva ő engem) közös ismerősön keresztül (instán). Annyi a lényeg, hogy ugye rám írt és találkoztunk is 1 hónap után, minden jól ment, érdeklődött is irántam, szerintem én is iránta… de másfél hete nem ír/nem keres és kicsit átb@szva érzem magam mert az elején ölében sírva mondtam el neki, hogy nem szeretném kihasználva érezni magam stb. mondta is, hogy mellette nem fogom mert szeret. De eddig csak ő keresett inkább és azon is gondolkoztam, hogy azt hiszi, hogy nekem nem tetszik. De nagyon jól elvoltunk. Nem nevezném kapcsolatnak mert ez még nem olyan mély. Sokat jár bulizni, valószínűsítem, hogy megismerkedett egy lánnyal vagy én nem tudom de hiányzik.

Szerintetek ráírjak? Vagy hagyjam, hogy én hiányozzak neki? Egyáltalán fogok neki hiányozni?

Nem tudom mit csináljak.


Ő18 én17


2022. máj. 4. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy másik lány, lehet csak simán nem akar tőled többet. Abban nincs semmi kihasználás, hogy egyszer találkoztatok 1 év után és nem működött, vagy úgy érezte nem akarja folytatni.


Ráírhatsz egy sima beszélgetésre, általános témáknál ne menj mélyebbre. Meglátod majd hogyan ír, érdekled-e. Ha nem jó a beszélgetés, hagyd.


Sok reményt ne fűzz már a dologhoz.

2022. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom azt, amikor mindig nekem kell először írni, volt olyan ismerkedés, aminek emiatt is lett vége. Lehet ez van a dologban, lehet másik lány, vagy lehet csak rájött mégsem szeretne jelenleg kapcsolatot, vagy legalábbis veled nem.
2022. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Neeem, rengetegszer találkoztunk ebben a 4 hónapban, sok időt töltöttünk együtt és egyik pillanatról a másikra eltűnt, de nagy érdeklődést mutatott felém, nem hinném hogy nem akarná, múlthét hétfőn megkérdezte hogy hogy vagyok, csak annyit irtam hogy köszi jól semmi mást, nem kérdeztem vissza de ezt már bánom sajnos. Az elején barátok voltunk csak, utána alakult ki valami “más” és mint barátok is nagyon jól elvoltunk.


Köszönöm a választ!

2022. máj. 4. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Akkor lehet az, hogy kb. 0 érdeklődést mutattál, nem vettél részt normálisan a beszélgetésben. Azt hogy gondoltad, hogy vissza se kérdezel? A lesz-rás teljes jele.


Nem csoda ha kiábrándult.

2022. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos de ha nem mutattatok ki annyira az érzelmeket csak olyan 'baratsag pici extrakkal'

Akkor lehet hogy másik csaj van a dologban (főleg hogy sokat jár bulizni)

2022. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

És úgy mint #4 mondja vissza kellet volna kérdezed



(Nekem is van egy barátom(aki tényleg csak barát) és hát azért ha rairok pl hogy Mizu akkor nem csak annyi választ várok rá hogy semmi hanem akkor beszélgetni szeretnék)

2022. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ám én vok #4 és #5 is
2022. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sry #5 és #6
2022. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Huhha képzeljétek pont most írt, hogy hiányzom neki:DD

Köszi mindenkinek a válaszokat:)

2022. máj. 4. 22:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz rá akkor te? Ha ő nem ír, írj te. Ha erre se válaszol akkor meg végképp hagyd.
2022. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!