Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sulis szerelmi sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulis szerelmi sztorik?

Figyelt kérdés
Akármennyi jöhet.

2022. máj. 8. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Lehet szexuális is? Akár tanárral?
2022. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bármilyen
2022. máj. 8. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
8.-ban megbasztak matekból.
2022. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Unalmamban lány osztálytársammal felelsz vagy merszeztem aztán egy merésnél meg mondtam neki, hogy csókoljon meg. Mondta jó aztán megcsókolt, majd késöbb meséltem osztálytársaimnak, hogy egy másik embivel megvolt az első csókom. Majd félre húzott az a lány akivel a fvm volt és elmesélte nekem, hogy amúgy vele volt az első csókom. De én a történetet tényleg teljes egészében elfelejtettem és csak akkor ugrott be amikor elmesélte. Hát nagy szomorúság ért amikor szemberültem a valósággal xD
2022. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Két osztálytársam egymásba szeretett, ennyi.
2022. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem van pár jó sztorim általánosból meg középsuliból is :)


Egyszer egy fiú és a barátnője órán egymás mellett ültek és megcsókolták egymást (nem tartott hosszú ideig). Egy idősebb, folyton elégedetlenkedő tanárral voltunk, aki rájuk szólt, hogy ezt ne most csinálják. Erre valaki hátul halkan megjegyezte, hogy a tanár egy irigy f***. Sajnos nem elég halkan, bocsánatkérés és szaktanári lett belőle (akkor még ilyen is volt).



Ezt egy barátnőm mesélte: az osztályában összejött egy srác és egy lány, de titokban tartották. A suliban, mikor néhány lány beszélgetett, az egyik szidni kezdte az említett fiút, mire a srác barátnője pelpofozta, állítólag elég rendesen. (Nagyon bántam, hogy nem ebbe a suliba jártam és nem láthattam ezt a jelenetet. :D)



van mégegy sztorim, de azt inkább le sem írom, egyelőre ennyi xD

2022. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Volt mégegy, amit kifelejtettem


Egy srác szerelmes volt egy másik fiúba, de nem tudta, az illető is vonzódik-e hozzá. Ezt úgy próbálta kideríteni, hogy "véletlenül" a kiszemelt ölébe esik, aztán a reakciójából megtudja, szereti-e őt. Próbáltuk lebeszélni erről, de nem hallgatott ránk, megcsinálta.

Hát nem járt sikerrel xD


(előző vagyok)

2022. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
egy tanár megcsókolt egy diákot, aki nem viszonozta a szerelmet, ezért a tanár távozott
2022. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 neee, az ezért, én sajnálom mind 2 embit.
2022. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 én is

Az igaz szerelemnek nem szabhat gátat még egy igazgató sem.

2022. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!