Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ebben a helyzetben hogyan reagálnátok, ha a srác kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Adott egy sportcsoport, ahol van sok lány és egy fiú. A lányok többnyire 16 körüliek, a srác viszont 27 éves. Nagyon tetszik az egyik 16 éves lány, de félek, hogy túl nagynak találná a korkülönbséget. Így már félig lemondtam róla, mert nem akarom, hogy ez a későbbiekben megbélyegezze a csoport hangulatát. De azért gondoltam, hogy megkérdezem itt. Szerintetek inkább engedjem el?

2022. máj. 9. 20:37
A kérdező szavazást indított:
Ha én lennék az a 16 éves lány, nyugodtan kezdeményezhetnél.
Ha én lennék az a 16 éves lány, nem örülnék, ha kezdeményeznél. Inkább engedd el!
37 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16 éves lány még tini. Tini vagy max fiatal (úgy értem 20-21) éves barátot szeretne, nem egy 27 éves férfit.
2022. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki.
2022. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket! Akkor el kell engednem. Fura dolog ez a felnőtté válás. :)
2022. máj. 9. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, de úgy látom egyedül vagyok ezzel :D viszont nekem meg mindig csak az idősebbek jöttek be. Ha esetleg úgy érzed hogy nagyon odáig van érted (nem csak szórakozik, flörtölget, hanem tényleg), akkor esetleg kezdeményezhetsz, de még úgy sem tartom igazán jó ötletnek. (Főleg ha fontos neked az a csoport)
2022. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!