Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és sosem volt barátnőm!

Nagyon szeretnék barátnőt csak van egy kis baj...

Tavaly nyáron megpróbáltam ismerkedni, de nem sikerült valami fényesen :(

Azt kell rólam tudni, hogy kicsit "parasztosan" beszélek, de ez ellen hiába próbálok tenni ilyen az akcentusom és a napon nagyon hamar lebarnulok és mivel sokat töltök napon foci és nyári munkát miatt nagyon lebarnulok de tényleg nagyon.

És a magyar lányok azért nem állnak velem szóba mert azt hiszik roma vagyok a roma lányok pedig azért mert ők meg meglátják az emberen hogy magyar.

Mert sajnos előítélet alapján nem állnak velem szóba pedig normális fiú vagyok jó tanuló, sportolok, nem dohányzom, nem iszom, két utóbbi elég jellemző a kortársaimra, de nem vagyok be fásúlt ugyanúgy bulizok csak ezekre figyelek.De nem vagyok csúnya sem szerintem elég jóképű vagyok ahoz hogy legyen egy szép barátnőm.


Most újra szeretném megpróbálni mit tegyek?

Nem nagyon van ötletem.


2022. máj. 17. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Kend be magad 50faktoros naptejjel. A beszédede nem tudsz változtatni.


De ha valakinek kellesz akkor az így fog szeretni ahogy vagy.

2022. máj. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet változtatni az ember beszédén, a kérdés az, hogy ez megéri-e neked. Szereted a tájszólásod és csak az zavar, hogy másokat is zavar (vagy legalábbis nem találják vonzónak), vagy bármit megtennél, hogy megszabadulj tőle? Ha az utóbbi akkor sok kitartás és ha nem is tűnik el, javulni mindenképpen fog. Ennél konkrétabban most nem térnék ki, mert a kérdés nem ez volt.

A kérdésre is válaszolva, próbálkozz kitartóan! Szerintem a kreol bőr nem jelent hátrányt, legalábbis önmagában semmiképp. Először is, látszik az, hogy valaki roma vagy csak lesült, tehát nem hiszem, hogy sok olyan lenne, aki azért nem akar neked esélyt adni, mert azt hiszi, hogy roma vagy. Biztos akad, de biztos nem ez a többség. Másodszor, kevés embernek jön össze ez a párkapcsolatos dolog 17 előtt, csak azokat látjuk meg és irigyeljük, akiknek igen. De hidd el, nem vagy ebben egyedül! Ne is érezd úgy!

2022. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeretni fog, akkor így is fog, ne aggódj.:)
2022. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!