Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyhogy ezt tette ha előtte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ezt tette ha előtte nem akart semmit?

Figyelt kérdés

Egyik fiú ismerősömmel elég jóban vagyok, és tudja hogy szerelmes vagyok belé. Többször alakult már úgy hogy közel került egymáshoz az ajkunk, én nagyon vágytam a csókra, de sosem történt meg. Néha küld olyan jeleket, mint ha viszonzott lenne, flörtöl is velem, elmondja, hogy tetszem neki, de nem lehetünk együtt, mert nem akarja megsérteni a mostani párját aki rajongásig szereti őt. Ha viszont szakítanának akkor mindenképp velem járna. Én elmondtam neki, hogy nekem fáj hallgatni ezeket, és nem jó érzés hogy pótlékként tart számon, nem érzem azt hogy fontos lennék neki, ezért el fogok tűnni az életéből. Utána hazakísért, a kapunál mondta hogy hiányozni fogok neki, akkor be akartam menni, de karon fogot és nagyon szenvedélyesen és hosszasan megcsókolt.

Ezzel volt valami célja? Eddig sosem csókolt meg



2022. máj. 18. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig kamu, attól hogy megint kiírod 🥱
2022. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Megcsalja a barátnőjét, de nem akarja megsérteni?

És igen, ez már a harmadik kérdés.

2022. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a kérdés, akkor tényleg tűnj el az életéből, mert ezzel csak magadat teszed tönkre és tényleg nem vahy fontos neki.
2022. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!