Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 2 hét helyett amit ír a...

Crv kérdése:

2 hét helyett amit ír a Ryanair 3 héttel előtte be tudtam csekkolni a repjegyeket, hogyhogy?

Figyelt kérdés
Most szombathoz 3 hétre megyünk Madridba és elvileg jövő szombattól lehetett volna az online check-in-t elvégezni de már most 00 órától engedte!15 nap és 4 órát ír a honlapon is...De hát attól a jegyek még rendben lesznek:)
2013. szept. 28. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben lesz:)
2013. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is remélem:) Az online check-in rendben volt teljesen csak az hogy 1 héttel előbb engedte már hogy elvégezzem.Ez nem az én hibám :)
2013. szept. 28. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan írták már, hogy jóval előtte is be tudtak csekkolni. Semmi probléma nem lesz :) Jó utat!
2013. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két hetet írnak de valóban működik három héttel korábban is. Nincs ezzel semmi baj. Sőt, ha az 1-es sorszámú beszállókártya boldog tulajdonosa szeretnél lenni akkor nem árt időben megcsinálni. :-) Jelentősége semmi persze csak azt mutatja milyen sorrendben történt az utasfelvétel és van aki szeret első lenni...
2013. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek és annak is aki jó utat kívánt :)
2013. szept. 29. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!