Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy Ő a nagy Ő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy Ő a nagy Ő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden az érzelmen alapul, de honnan tudom, milyen érzésnek kell lennie, hogy tudjam, vele akarom leélni az életemet stb.

2022. máj. 19. 12:06
 1/5 B.dávid.F ***** válasza:
88%

Mint mondtad minden az érzelmen alapul

Ezt nem lehet pontosan megmondani mindenkinek más és más érzés

Talán (az én érzelmeim alapján)

Amikor már nem beszélsz vele de még mindig azt várod hogy hátha lessz egy közös pont az életetekben

Persze én már 2x éreztem ezt aztán jött a következő és mégis eltudtam engedni övét

Most megint van 1

ő vele már lassan egy hónapja nem beszéltünk de még mindig várok rá hátha

Szóval lehet hogy nem ő az igazi

Sőt lehet hogy nincs is igazi

Szóval nem biztos hogy lehet érezni vagy ha igen akkor azt neked kell tudnod


Ui:bocsi,kicsit hosszú lett

18/f

2022. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit racionálisabban látom a dolgokat. Előre leszögezném, hogy ez egyéni véleményem.

Én látom a párom jó és rossz tulajdonságait. Eldöntöm, hogy a rossz az mennyire rossz. Tudok-e együtt élni azzal a tulajdonsággal, vagy sem. Ha nem, akkor nyilván nincs kérdés, nem ő a nagy Ő.

Ha igen, akkor alapvetően boldog vagyok-e vele. Hiányzik-e valami belőle, amire nekem szükségem van.

Nyilván nem fogsz leülni és sorra venni ezeket a dolgokat, de az évek alatt magától kialakul, hogy látod ezeket.

2022. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
Onnan, hogy Ő nem más, mint a nagy Ő.
2022. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ezt érzi az ember. Egyfolytában rá gondolsz, ha nincs veled, hiányzik, sokszor álmodozol a közös jövőtökről, nem nehéz számodra elképzelni magatokat egy családként, és természetesnek veszed, hogy hosszú távon együtt maradtok, még csak fel sem merül benned a gondolat, hogy na ha szakítunk ki legyen a következő.
2022. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SaJt01 ***** válasza:
26%
Úgy hagyd ott a nagy Ő ármánykodó fogalmát, mint a köpést a porban.
2022. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!