Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A korombelieknek már van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsiikaa kérdése:

A korombelieknek már van barátjuk, nekem nincs. Nem tudom mi lehet a baj. Van aki ugyan ebben a helyzetben van mint én? Vagy esetleg aki átesett rajta, de jött a nagy Ő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Középiskolába járok, és már majdnem mindenkinek van barátjuk, általában ez az a korszak amikor becsajoznak/pasiznak a tinik. De nekem nem akar sikerülni. Volt valami kapcsolatom,kalandom, pontosan én sem tudom mi volt mert nem voltunk együtt..inkább kihasznált. Velem van a baj? Van sok fiú barátom, velük jókat hülyülök, de ha már olyan fiúval beszélgetek aki tetszik, akkor már félénkebb vagyok, zavarba jövök, alig tudok megszólalni. Próbálok ezen változtatni..De nem olyan lány vagyok aki rámászik egy pasira..

köszi szépen a válaszokat!

16/L



2015. júl. 28. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráérsz még! :)
2015. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha igazi vársz az még korán se most fog jönni..lehet nem is jön
2015. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A leírásból teljesen magamra ismertem csak én fiú vagyok :D Amúgy meg nem késtél el semmivel, valakinek hamarabb jön össze valakinek később, ennyi :)
2015. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmi baj, én meg olyan fiú vagyok, aki rámászik a csajra XD
2015. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan rosszul vagyok már az ilyen jellegű kérdésektől.. Igen, én is hasonló cipőben járok, de 15-16 évesen sem érdekelt már, hogy másnak miért van és nekem miért nincs. Majd úgy is lesz, de ez a helyzet most egyáltalán nem baj és ezt kéne mindenkinek felfognia!!! Ha valaki ezzel piszkál azzal meg nem kell foglalkozni. Szóval calm down, nem maradsz le semmiről. 17/l
2015. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátnőm, igaz, 1 évvel fiatalabb vagyok nálad, de ne izgulj miatta, nem hiszem, hogy veled van a baj...majd megtalálod a nagy Őt :D


15 F

2015. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ne aggódj,semmi probléma nincsen ezzel. Én is 16 éves lány vagyok,és nekem se volt még barátom.

Még bőven ráérsz vele,felesleges elkapkodnod.:)

2015. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm 16 éves, előttem nem volt senkije. Türelem!
2015. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,én 18/L vagyok és még nekem sem volt barátom,nem mondom,hogy nem lenne jó,de ez van. Majd lesz jobb is! :)
2015. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Gondolj csak bele, nekik van barátjuk, ezek pedig kamaszszerelmek, amiknek a vége általában (persze vannak kivételek) szakítás. Ha most "találnál" egy barátot, aki csak az első barát szerepét töltené be, az milyen lenne? Nem valami hosszútávú.

Még van idő, hogy első barátod legyen. Ha itt az idő, azt érezni fogod, és talán, sok évvel később örülni fogsz, hogy a férjed tulajdonképpen az első barátod. :))

2015. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!