Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális ha több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha több fiúba vagyok szerelmes egyszerre?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Szögezzük le, hogy nem vagyok párkapcsolatban és nem hülyítek egy fiút sem.

Viszont mennyire normális ha több fiúba vagyok szerelmes egyszerre? (Nem csak a bejön kategória, mert

3 fiúról vagy szó abból 2 az exem és egyszerűen még mindig szeretem őket, mindegyiket egyformán, de egyik sem tud az érzéseimről egyébként.)



2022. máj. 20. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor kell szexelni amikor csak lehet
2022. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerelmes nem lehetsz több fiúba, ez biológiailag nem lehetséges. Az viszont létező probléma, hogy egyszerre többen tetszenek. Én várnék a helyedben. Beszélgess, talákozz, érezd jól magad mindhármukkal és aki iránt erősödnek az érzelmeid, azzal kezdj el egy esetleges kapcsolatot.:)
2022. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem vagy tisztában azzala, hogy mi a szerelem..

Rajongsz, ill. a hormonjaid mozgolódnak.... összekevered a szexuális vágyódást a szerelemmel.

2022. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, valós lehet (lehet azért kevertem a kettőt, mert ez már több éve tart tehát csak kínlódok és egyre rosszabbnak érzem ezt)
2022. máj. 20. 16:34
 5/14 anonim válasza:
12%
Beszélj mindegyikkel és gruppen.
2022. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 jo kis gangbang
2022. máj. 20. 16:46
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem lehetséges és nincsi is ezzel baj. Ha ez egyik nem jön össze, ott a másik :D

Csak ne kavarj egyszerre több sráccal.

2022. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 isten ments, sose tennem meg jelenleg sem kavarok egyel sem csak erzeseim vannak
2022. máj. 20. 17:28
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagy szerelmes, ha egyszerre több srác is tetszik, tényleg a hormonok dolgoznak valószínűleg. Próbálj meg ismerkedni másokkal (vagy a 3. sráccal), és a többieket felejtsd el, úgy könnyebben túllépsz rajtuk.
2022. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 3 fiúból kettő az exed, akkor lehet a harmadikat kéne választanod. Biztos oka van annak, hogy már az exeid.
2022. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!