Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem értem.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez valószínűl hülyeségnek hangzik,meg túlgondolom, de nem értem a helyzetetet :D. Szóval van egy lány, akit kb. 2 hónappal ezelőtt elhívtam randizni, és nem szeretett volna eljönni. Na most, a napokban egy haverommal dumáltunk a folyosón és csak úgy random odajött hozzánk aztán elkezdett velem beszélgetni. Most ebben még nincs semmi, csak előtte jóformán nem beszéltünk semmit, és most így hirtelen odajött. Szóval nem értem, hogy ez most micsoda. Szerintetek tényleg túlgondolom, vagy próbáljam meg újra a dolgokat?


Köszi előre is!


16/f



2022. máj. 27. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Lányokat, pláne kamaszlányokat ne próbáld meg megérteni...


Próbáld, hátha most másként gondolja.

2022. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne is hívd el szerintem randira, te is menj oda hozzá csak így random, aztán ha akar valamit majd hívjon el ő, lehet fél a randitól vagy nem szereti.
2022. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Barátkozzatok.
2022. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megpróbálhatod újra.
2022. máj. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 29. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!:)
2022. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2022. máj. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!