Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem értem miért viselkednek...

BorosBalázs kérdése:

Nem értem miért viselkednek évek óta a barátaim velem így. Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés

A barátaim mindig is szerettek megviccelni mindenkit többek közt engem is.

Régen még rendes poénok voltak de mostanára kezdenek eléggé durvákkal jönni...Van egy lány aki tetszett nekem és a haverom HIRTELEN össze jött vele... Na azóta kezdődnek a problémák. Kibeszélnek mindenki többi barátomat is bevonják oda kivéve engem. Fő téma én vagyok.

Tegnap ez a lány kérte a segítségem mert megcsalta a haverom. Messengeren behívtak egy csoportba és kb másfél óráig egy kamu story ment. Én normális ember módjára persze hogy segíteni akartam. Kérdeztem mi baj mondta hogy védjem már meg őt. Lezajlott. Elmondták hogy az egész egy átverés volt. Na szépen meg is írtam a lánynak hogy "Köszi hogy megint átvertetek és ez nem az első alkalom. Többet ne kérd a segítségem." A pasija (haverom) be is volt avatva aki eljátszotta hogy megcsalta...

Azután vissza ír 10 perc múlva a csaj hogy "Miért? Mi történt?"

Na itt volt az hogy konkrétan többet nem beszéltem se a haverommal se a csajjal.

Másnap mutogatják hogy jajj bevettem ahhahah

Többi havernak meséltem hogy mondom legalább nem vagyok egy paraszt köcsög.

Azóta mindenki engem piszkál...

Mit kéne tennem?



#átverés #barát #Mit tegyek miért csinálják ezt?
2017. ápr. 25. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljeskörű társaság csere.
2017. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miert haverkodsz ezekkel a szellemileg es erzelmileg visszamaradott marhakkal, ugy oszinten? :D


Csereld le a tarsasagot par ertelmesebb arcra.

2017. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyreszt a csaj egy p*csa szoval meg szerencse is hogy nem veled jott ossze!!

masreszt ezek nem haverok,csak arra van reszukrol ez a "baratsag" hogy jokat rohogjenek hiszen amugy unalmas az eletuk...

en elhiszem hogy ok vannak csak neked egyelore de ez MOST van! En is voltam mar egyedul es millioszor jobb mint ilyen borzasztoan hulladek szemelyisegu emberekkel lenni...

kitartas! Egy percet ne szanj tobbe rajuk...

2017. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!