Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik, és már szemesztünk 4-5 másodpercig, a lába mindig felém néz, de mostanában kicsit megszűnt az érdeklődése felém.

Már váltottunk pár mondatot (osztálytársak vagyunk és ő idén jött a suliba).

Hogy mutassam ki neki, hogy szeretem?



2022. máj. 28. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szereted??????

max. tetszik

2022. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de nem fogom leírni az egész életem. Meg ennek a dolognak minden egyes oercét
2022. máj. 28. 15:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne rohand le azzal, hogy szereted, sok fiú ettől csak megijed. Kezdjetek el beszélgetni random dolgokról, aztán megpendítheted neki, hogy valamit érzel.


Sok sikert.

2022. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
jó, akkor máris megvan, hogy neked az ilyen rögtön támadó reakcióra milyen tanácsot lehet adni: látogass meg egy pszichológust!
2022. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele sokat.
2022. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 ; #5 köszönöm!
2022. máj. 28. 16:38
 7/11 anonim válasza:
32%
4: Nem hiszem hogy ha valakinek tetszik valaki akkor egyből pszichológushoz kéne fordulnia, hidd el rengeteg ilyen ember van akinek tetszik valaki, ès vágy rá. Ha félreértettem, bocsi, viszont ez egy nagyon kezdetleges, kicsiny reakció volt, az igaz.
2022. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

#8

én voltam az 1-es válaszoló is, és az alapján javasoltam a kérdezőnek, amilyen választ adott (2-es válasz)

2022. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

8: Abban teljesen egyet èrtek hogy a szeretem kicsit erős kifejezés, csak ilyen komoly kívülálló segítséget még korai kèrni, nem mellesleg baromi drága.


Ha valakinek már minden gondolata az illető körül forog, belebetegszik akkor már tènyleg baj van, ès ajánlott segítséget kèrni, de szerintem egy tini fellángolással még nincs akkora problèma. Szép estét srácok!

2022. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

#9

feladom! ezt nem amiatt írtam, mert tetszik neki valaki (szereti, akivel eddig 3 mondatot beszélt), hanem mert agresszív dühkitörései vannak

2022. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!