Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy nyári táborban mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyári táborban mennyire egyszerű megoldani, hogy egy fiúval aludjak?

Figyelt kérdés

Az osztállyal megyünk egy táborba, és én elterveztem, hogy egy fiúval szeretnék aludni. Ez a fiú tetszik nekem, hogyan tudnám neki mondani, hogy amúgy bocsi de had alugyjak veled.


Köszönöm!



2022. máj. 30. 17:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha fiú vagy:


Megoldható, hiszen a fiúk és a lányok lakosztálya külön van.


Arra azonban figyelj, hogy a szobában a többiek fel fognak figyelni rád, hogy két fiú miért alszik olyan szorosan azon a kis ágyon. De ha ez téged nem zavar, akkor hajrá.


Ha lány vagy:


Nem oldható meg, hiszen nem tudsz átmenni a srácokhoz. Ha át is mennél, valami stréber jelentene. Ráadásul lehet, magad járatnád le, mert nem tetszel a srácnak.

2022. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem így működik...... :D


Majd ha nagy leszel, ugrálhatsz ágyból ágyba és farokról farokra, de gyerekeknél, főleg egy tömegtáborban, ez nem működik annyira, baba.

2022. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha a technikai része nem gond, akkor egyszerűen csak kérdezd meg.
2022. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát mivel szerintem kijelenthetem, hogy nagyon jóban vagyunk, és nem dugni szeretnék vele, szimplán aludni! Az meg nem nagy bűn. Valahogyan majd meg lehet ezt oldani, mert szoktak együtt, vegyesen aludni a szobákban. Ez biciklis vándortábor, idén megyünk harmadjára, és aludtam már egy pár barátnőmmel a fiúk szobájában, csak külön ágyban, de akkor ez meg nem nagy csere lenne.

17/L vagyok

2022. máj. 30. 20:30
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

De erre az együtt alvásra, 17 évesen, tényleg a legjobb hely egy tábor, ahol mindenki körülöttetek ezen fog sutyorogni, meg minden?


Miért nem mész át hozzá aludni a tábor előtt és után? :D

2022. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Egy 17 éves, majdnem felnőttkorú(!) nő tudja, hogy a kamaszok, ha bejönnek egymásnak NEM aludnak egymás mellett.


Tehát vagy egy komolytalan 17/L vagy, vagy inkább 13/L, csak hazudsz, mert nem akarod, hogy töröljenek az oldalról.

2022. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Xd
2022. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem a tábor a legjobb hely
2022. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha még azt sem tudod, hogy viszonozza-e az érzéseid, vagy nem jártok, akkor nem az együtt alvás a legjobb első lépés, szerintem kicsit lassíts. Előtte mondjuk randizzatok, aztán majd alszotok együtt, ha már együtt vagytok. Ráadásul a srácot is simán zavarba hozhatod ezzel, vagy félreérti, mint a többi válaszoló is.
2022. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Akár történik valami, akár nem sokan lehet "megbélyegeznek" majd emiatt. Úgyhogy csak óvatosan...
2022. máj. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!