Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy nyári táborban mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyári táborban mennyire egyszerű megoldani, hogy egy fiúval aludjak?

Figyelt kérdés

Az osztállyal megyünk egy táborba, és én elterveztem, hogy egy fiúval szeretnék aludni. Ez a fiú tetszik nekem, hogyan tudnám neki mondani, hogy amúgy bocsi de had alugyjak veled.


Köszönöm!



2022. máj. 30. 17:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. máj. 31. 18:45
 12/22 xp ali ***** válasza:
84%
Ne aludj vele, azt nem fogják hagyni a nevelők sem, nem tehetik. És magadat is lejáratod kb mindenki előtt. De ha fázol és megkéred, h melegítsen, elmentek sétálni, este átszökik hozzád, ilyesmi.
2022. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Hát mivel szerintem kijelenthetem, hogy nagyon jóban vagyunk, és nem dugni szeretnék vele, szimplán aludni!"


Ahogy azt a fiatal szűzleány elképzeli. Kérdező, én férfiként kamaszkoromban játszottam ilyen "nem dugunk, csak együtt alszunk" típusú dolgot az akkori barátnőmmel, mi 18 évesek voltunk.


Az első éjjel nem aludtunk semmit (amúgy sem tudtam volna, egész éjjel fájdalmasan állt a farkam), a második éjjel meg már nem bírtuk ki és egymásnak estünk meztelenül.


Ja, persze se koton, sem más, mert, ugye csak "alvásról" volt szó, és komolyan elhittük, hogy nem lesz semmi. Utána meg két hétig para, hogy megjön-e a barátnőmnek. Megjött, szerencsére, de máshogy is alakulhatott volna.


Ezt azért írtam le, mert én/mi agyon ostobák voltunk, te ne essél bele ebbe a hibába. Ne játssz a tűzzel! Ha dugni akarsz, akkor készüljetek elő és csináljad, de ezt az "együttalszunk, más semmi" játékot nem érdemes játszani.

2022. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Pedig én tényleg csak aludni szeretnék 😆. De akkor készüljek fel?
2022. júl. 14. 22:02
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Na végül mi lett belőle?
2022. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 NTBS ***** válasza:
62%
Nem túl alkalmas hely. Amúgy mesélj mi lett?
2022. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Még nem voltam a táborban! Jövőhéten fogok menni :)
2022. aug. 9. 20:35
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindenképpen meséld el mi volt, kíváncsi vagyok rá mi fog történni:)
2022. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Okés! El fogom mondani! :D
2022. aug. 9. 22:28
 20/22 A kérdező kommentje:
Hali! Nem jött össze a vdle egyutt alvas, mondjuk nem is próbáltam, de viszont nagyon jóban lettünk aminek nagyon örülök :D
2022. aug. 22. 16:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!