Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem el vagy adjak neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el vagy adjak neki meg egy eselyt?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel eleg kozel kerültünk egymashoz mar ott tartottunk,h valahogy ossze hozzuk a talit de neki igy a dolgai miatt elegge elfoglalt mostansag ezert mar 2 hete nem is beszeltunk en se irtsm neki o se irt nekem..Az elejen mindig o keresett tobbsegbe de az utobbi idoben ha irtam neki mindig en..De nem vettem volna eszre ,h vossza utasito lenni inkabb kezdemenyezo volt..Dzerintetek mit csinaljak?

2022. jún. 4. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Engedd el lehet hogy már van más csaj
2022. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Nincsenek vizsgái?

Beszélj vele őszintén :)

Ha vizsgái vannak, kérdezd meg, lenne e kedve, elmenni kikapcsolódni valahová veled :)

2022. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld összehozni vele azt a talit, a többi meg majd alakul.
2022. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Szerintem van más csaj azért nem keress.

Hiszen hiába el foglalt bárki, a mai világban mindenki a telefonjátol függ nincs sose egy 1-2 szabad perce hogy irjon neked csak annyit hogy szia jól vagyok és te? Skipelt téged :( legyen méltóságod és keress más pasit ne veszítsd el a méltóságodat a büszkeségedet hogy olyan után futsz aki nem érdemel meg téged.

2022. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!