Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Küzdjek érte vagy engedjem el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy engedjem el a csajt? (Barátság extrákkal)

Figyelt kérdés

Az a NAGY helyzet, hogy van egy lány aki nagyon régóta bejön. Ahogy szakítottam az exemmel, nem sokra rá ettől függetlenül ő is szakított a párjával. A különbség köztünk az, hogy ő 22 éves lány és egy 4 éves kapcsolata ért véget ami inkább hajazott egy ’se veled – se nélküled’ szintű dologra, az enyém viszont egy igen komoly párkapcsolat volt ami 2 év után ért véget, mert a csaj nagyon akarta már a házasságot, pusztán a korából adódóan is, mert ő 27 éves volt én meg most leszek nyáron 25.



Miután mindketten elkeseredettek és magányosak voltunk a 22 éves lánnyal és mindig közös volt a társaságunk a kollégiumban, így jóban lettünk és egy szoros baráti kapocs alakult ki kettőnk között.

Ahogy telt – múlt az idő, egyre jobban kezdtem megkívánni. De egyik este kicsit többet ittunk a kelleténél és érezhető volt a levegőben a szexuális feszültség mindkettőnk részéről. Végül egymásnak estünk és nem bántuk meg. Ebből az lett, hogy legközelebb mikor újra szexre került a sor, akkor megbeszéltük, hogy ez csak ’ barátság extrákkal’. Tisztáztuk a szabályokat, de annyi plusz került bele, hogy hűséget vártunk el a másiktól. Tehát Én nem szexelhetek rajta kívűl senki mással, de ő sem fog cserébe senki mással szexelni, és ehhez tartottuk is magunkat 1 hónapig…amikor is volt egy nagyon csúnya „szakításunk” egy olyan házi buliban, amit a 22 éves csaj rendezett. Utána napokig olyan szarul voltam, hogy azt el nem tudom mondani…és időközben rájöttem, hogy azért csinálta ezt, mert a buliban nem állt készen arra, hogy felvállalja a barátai előtt azt (amit egyébként mát mindenki tud), hogy habár nincs túl az exén attól függetlenül vannak érzései irántam és velem szexel és velem tölti a szabadidejét.


Ekkor úgy éreztem ki lettem használva, hogy elfelejtse az exét velem, és ráadásul még nem is volt ennek tudtában. Kiderült az is, hogy mikor nagyban tartott a viszonyunk, akkor egyszer találkozott is az exével, de rágalmazásokon és veszekedésen kívűl nem jutottak továbbra sem semmire.

Eltelt pár nap és a lány hívogatott telefonon többször is, de nem vettem fel neki…majd egyszer hívott estefelé és végül fogadtam a hívást. Ki akart békülni arra hivatkozva, hogy nagyon fontos vagyok neki és szeret engem, de mint csak barátot és nem akar elveszteni és bocsássak meg neki. Nem adtam könnyen magam, de másnap mikor újra megtette ezt a telefonhívást, úgy voltam vele, ha annyira nem akarna semmit akkor nem futott volna utánam. – Tisztáztuk, hogy csak is szigorúan barátok maradunk extrák nélkül, de bevallottam neki, hogy korrekt legyen a szitu, hogy úgy cselekedjen és tegyen bármit velem kapcsolatosan, hogy én már szerelmes vagyok belé és ezzel nem tudok mit kezdeni.



Végül egyik este nála aludtam és újra szexeltünk. Majd ezt csináltuk egy hétig és közölte, hogy elengedte az exét, és szeretné ha tudnám, majd pár nap elteltével én dobtam, mert azt éreztem, hogy megint csak kihasznál. Majd eltelt újabb 1 hét, kibékültünk és újra kezdtük. Azóta voltunk közösen egy másik házi buliban ahol, csak egymással voltunk elfoglalva és végig táncoltuk és énekeltük az estét.

A buli másnapján felhívott telefonon, hogy sokat gondolkodott és mi lenne ha ma este náluk aludnék? Persze előtte megkérdezi a szüleit. Én pedig megijedtem és arra hivatkozva mondtam le, hogy szeretnék hazatérni a szüleimhez. Azóta még távolságtartóbb lett, hívott telefonon ettől függetlenül többször is és ha én nem kerestem akkor ő írt nekem mindenféle kitalált kamu indokkal messengeren. Majd tegnapelőtt írt nekem, hogy ne haragudjak de rájött, hogy még mindig nem felejtette el az exét és nem akar megbántani, de nem akar elveszíteni sem és, hogy minden mehet tovább szex és csók nélkül és jó lenne találkozni, csak most ami jelenleg van az sok neki és időre van szüksége.


Adott a kérdés ami régóta nem hagy nyugodni, hogy: „Küzdjek érte vagy engedjem el, mert sosem fog engem igazán szeretni?”


25/F



2021. júl. 15. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyi ne bonyolítsd túl. Te szeretnél tőle többet??? Ha igen akkor hajrá! Igenis harcolj érte. Csinálj közös programokat -nem csak szex-pl menjetek el kirándulni,vagy csak úgy sétálni,kajálni vagy mittudomén.lepd meg apró dolgokkal (pl egy apró csoki,vagy szál kóró) érezze hogy Te igenis akarod!Azért valahol a nők ennek örülnek ám legmélyen belül :) Dumáljatok,röhögjetek sokat aztán majd alakul. Élj a mának,érezzétek jól magatokat :) ne agyalj annyit. Sok sikert!
2021. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%

Szerintem csak szimplán pótlék vagy neki és amikor épp szarban vannak az excsávójával akkor jó téged leakasztani a szögről.

Nem lennék meglepve, hogyha kiderülne, hogy amúgy a harag és a düh összeköti őket és le is vannak egymásnak tiltva. HA ÍGY VAN erre nagyon ügyelj és dobd a francba a picsát!

Tapasztalatból mondom!

29/F

2021. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó, hogy ilyen történeteket kreálsz?


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

2021. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem fixen beléd van esve a csajszi, csak baromira fel. És ott rontottad el hogy mikor beakart mutatni a muternak akkor nem mentél.
2021. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor válasza:

Még csak néhány hete írtad ki a kérdést...

Hajrá!

Mej el hozzájuk, aludj ott!

De egyelőre ne ígérj annál többet, amit eddig ígértél!

(Márminthogy hűséges 6-barát leszel.)

2021. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!