Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek vallani egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek vallani egy lánynak akit nagyon kedvelek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és van egy lány akit nagyon szeretek(ő 15) 2hete ismertük meg egymást. Nagyon tetszik de nem merem bevallani neki, de nehéz magamban tartani. Mit évő legyek?
2022. jún. 4. 21:08
 1/5 anonim válasza:
85%
Ohh tesó. Nagyon sokat kell még tanulnod....
2022. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ííííj haver, 2 hete ismered? Nem szerelmes vagy te, hanem kanos. :D
2022. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%

Szerintem, ha 2 hét után elé állsz azzal, hogy te őt nagyon szereted (ami igazából eléggé érthetetlen) nagyon el fogod ijeszteni.


Jó tanácsként mondom, hogy hívd el inkább közös programokra és keresd a társaságát és talán majd alakul. Az ilyen légből kapott szerelmi vallomások pont arra valók, hogy nyitott szájjal szaladj utána a ... erdőbe.

2022. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hét után ez kicsit korai, még semmiképp se mond el szerintem. Hagyd hogy alakuljanak a dolgok és ha elérkezett az ideje hívd el valahova.
2022. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből bevallani, csak próbálj vele lenni minnél többet, ha ez nem jön be neki, akkor amúgy sincs sok értelme miről beszélni...


Mond neki, hogy nem akarsz unatkozni, meg egyedül lenni szakítson már rád időt személyesen ha nem túl elfoglalt, hogy lógjatok együtt, ha már így nyár van és nem kell a suliban ülni stb.

2022. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!