Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak akkor, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak akkor, hogyha el akar venni, de anyuci pici fia, rengetegszer megbantott, es csak mint embert, kedvelem mar?

Figyelt kérdés

Mielott osszejottunk volna, nagyon beleszerettem, olyan szinten beleestem szo szerint, mint a lo a csutaba. Szoval mondhatni nagyon odavoltam erte.

Mialatt parom volt, azalatt kezdtunk el beszelgetni. A volt parom egyik baratjakent beszeltunk csak par szot regen, de ex-baratom, aki sajnos nagyon bantalmazott fizikailag es tesileg is, nem is torodott mar velem azon kivul, hogy az erdeke ha kivanta, odavesse a kivansagait. En sajnos otszaz kilometerrel arrebb koltoztem emiatt a f.szfej miatt… csaladom meg joforman Anyukamon kivul nincs. Sokaig turtem ezt a banto viselkedeset, es a csaladja helyeselte is ennek a nyomorultnak. Aztan csak egy baratja volt ott a kozelben, a mostani “parom”.. ilyen se veled-de nelkuledben vagyunk. O segitett vegig lelkileg ezen az idoszakon, mert Anya nem tudott jo forman semmirol. Mar nem az elso ilyen kapcsolatom ez, es Anyanak is ilyen parjai voltak, szoval amig a jelenlegi nem jott, en nem tudtam errol a normativarol. Hiaba latod, amig nem elsz ebben, nem tudod felfogni kb. Ugyhogy elmenekultem ettol a nyomortol a masik emberhez, fellelegezni se tudtam. Aztan ennek a jomadarnak az anyja volt ram szallva azota. Az anyja egy nagyon agressziv es sotet bunko. Bantotta az apjat is, a batyja szinten egy agressziv orult volt, aki verekedett, csak O ilyen nyugis (mellettem), de egyebkent szinten szetver mindent, ha ideges. Szoval cseberbol vederbe.. aztan idot se hagytam magamnak fellelegezni. Mint embert szeretem, amiket tett ertem, de arra is gondoltam, hogy valahogy kihasznalta a lelki gyengesegem, mert neki kellett egy csicska.. nem tudom, a hazassaggal nagyon meg akar fogni, mert nekem mindig is egy almom volt amugy az, hogy legyen egy boldog csaladom :’) szoval igy nem tudom. Hazakoltoztem par honapja sikeresen, de hianyzik. Ex mar nincs a kepbe, mert nem szerettem a kapcsolat vegere. Barataim nincsenek nagyon, mert aki akad, ram se bagozik sajnos.. Anyanak meg eleg gondja van es azt hallgatom, hogy mikor jovok mar helyre. Szoval nem tudom? Vissza kene mennem?


2022. febr. 12. 11:43
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Csak bele-beleolvastam a novellàdba. Több redflag is van, tipli onnan, minden kapcsolat megszakítàsa mellett.
2022. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kedvelheted, mint embert, ha rengetegszer megbántott?

Egyáltalán minek vagy még ott?

2022. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
3... 2... 1... FUTÁS ONNAN! De komolyan. Neked ott NEM JÓ. Akkor mégis mire vársz?
2022. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
R.banc vagy.
2022. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!