Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki, vagy csak barátként gondol rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik nekem. Szokott engem piszkálni (játékosan) meg tök jól elbeszélgetünk.Amikor adott a lehetőség, akkor mindig beszél velem. A haverjai előtt is kedves velem, de nem mindig ír vissza sms-ben. Egyszer kiránduláson csók/házasság/haláloztunk, és amikor neki mondták az én nevem, először mindig azt mondta, hogy engem vesz el. Egy haverjának mondtam valamit, amire azt mondta, hogy : azért, mert ő szeret téged. Azóta furán viselkedik.

De még bizonytalan vagyok ebben, ezért kíváncsi vagyok, hogy mit mondtok! :)



2022. jún. 7. 14:53
 1/4 anonim válasza:
100%

Miért nem arra vagy kíváncsi, hogy ő mit mond.

Ezt tőle kell megkérdezned, mi nem tudhatjuk.

2022. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Hát ezek után elég valószínű hogy igen.
2022. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tőle kéne megtudakolnod, mert ennyiből nehéz megítélni.
2022. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ő nem kezdeményez, akkor kezdeményezz te.
2022. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!