Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A viszonzatlan szerelemből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonzatlan szerelemből adódó bánatot csak egy újabb (őszinte) szerelemmel lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Személy függő.


Van aki amíg nem teszi túl magát a dolgon, képtelen mások felé nyitni.


Van aki csak figyelem elterelés miatt ismerkedik másokkal, de nincsenek mély érzelmei a személyek iránt.

2022. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Valakinek biztos ez segített/segít de nem hiszem hogy csak ez a megoldás létezik.:)
2022. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Nem feltétlen, de tuti az rá a legjobb gyógymód.:)
2022. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az idő segített és az, hogy elmúlt a nagy szerelem, addig hullámvasút volt. De utólag visszanézve én hálás vagyok a viszonzatlan szerelmekért is, lehet, hogyha tényleg összejöttünk volna, akkor kiderül, hogy nem is olyan az illető stb. Így megmaradt szép emlékként, sokat kaptam tőlük annak ellenére, hogy nem jött össze semmi. Persze voltak kínzó időszakok, amikor meg a hiányuk, meg az, hogy nem voltak mellettem, nagyon tudott fájni. De az idő megszépítette az emlékeket és utólag úgy maradt meg, hogy de jó volt, mikor szerelmes voltam xy-ba.
2022. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!