Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok, de szeptemberben vege mindennek?(bovebben lent)

Figyelt kérdés
van egy fiu, akivel nagyon szimpatizalok, mind a kettonk bejon egymasnak, de a "flortolgetesen" kivul meg nem alakultak komolyabbra a dolgok, ebben kozrejatszik, hogy március elejen ismertem meg. en most megyek 10.-be, 16 eves vagyok, o pedig 20, nem egy suliba jartunk, es kihagyott egy evet. abban az egy evben nalunk dolgozott(meg par hetig fog), ott ismertem meg. tisztara lelki beteg vagyok miatta, tudom, hogy igazbol ez csak egy nyari "kaland" volt, ami igazabol lehet meg sem tortent ugy igazan. soha nem volt meg tavkapcsolatom, de az egyetemen csomo mas, huszon eves lanyt meg fog ismerni, es nem tudom, hogy szeretne-e tolem barmit is jelenleg. kerlek valaki segitsen, mit tegyek ;(

2022. júl. 5. 18:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

#9


Kedves gondolatnáci kisasszony, miért kezeltessem magam? Mert én képes vagyok összejönni azzal akibe belezúgtam? Mert egy normális ember egy óra alatt többet halad a kapcsolat felé, mint ti négy hónap alatt, és éli boldogan az életét?

Te jöttél kérdést feltenni. Az hogy válaszokat kapsz, az nem "kioktatás", hanem lehetőséget ad neked egy kis önreflexióra. Ideje lenne, mert rettenetesen gyerekes és hisztis vagy. Ez nem szimpatikus ám a nálad idősebb fiúknak, és így aztán nem fogsz az egyetemista csajokkal versenyre kelni.

A problémád az, hogy a srác el fog menni egyetemre. De itt nem ez a probléma a probléma, hanem a hozzáállásod a problémához a probléma. Ezen kattogj egy kicsit, és moccanj, vagy fogadd el hogy még mentálisan kicsi vagy ehhez, bár korban már nem.

2022. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%
4 hónap alatt csak flört volt? pfff már ne haragudj a kérdésért de te és a pasi is vidékeik vagytok vagy valami szánalmas kerületben pl: Csepel vagy Kelet Pesten laktok? Én egy valódi belvárosi elit Úriember vagyok, bemegyek egy szórakozóhelyre 1 óra alatt lesmárolok akárkit de utána fél órával már a következõt mert iszonyat vonzó és csábító jellem vagyok.
2022. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

de te komolyan ennyire hulye vagy? mar leirtam tobbszor is, hogy marciusban lattam először, bemutatkoztunk egymasnak es ennyi volt. utana majus vegen megkerdeztem tole h mit csinal (eppen vmin dolgozott) es arról kerdezgettem. ezek utan juniusban heti max 1-2 alkalommal lattam/talalkoztunk es akkor is ennyi volt a tema es akkor is tobb ember hallotta, hogy mirol beszelunk, utana az elmult 2 hetben kezdtunk el beszelgetni kotetlenebbul is, amikor nem hallgattak vegig masok is, mert kimentunk az epuletbol... mult het szombaton elhivott setalni, akkor tudtuk leginkabb elengedni magunkat, igazan megismerni egymast abban a par oraban.

tehat ezek utan, konyorgom, fogd fel, 2 hete kezdtem el vele ertemles beszelgeteseket folytatni

2022. júl. 5. 22:01
 14/18 A kérdező kommentje:
am orulok az uj kituntetesemnek, ezt meg nem kaptam meg itt :DD
2022. júl. 5. 22:01
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 Nem mindenkinek megy ez a tempó, vannak emberek akiknek több idő kell ahhoz, hogy jobban megismerjék a másik felet.🤦


Kéredő, még mindig van időd, Július van. Ne légy félenk, jelöld be közösségi oldalakon, és kezdj el beszélgetni vele. Ha már többször is flörtölgetett veled, akkor valószínűleg tetszel neki.

2022. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon lassú vagy turbózzá magadon nekem 2 hét alatt gyerekem született az elsö kalandbol
2022. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#15 köszönöm <3
2022. júl. 5. 22:20
 18/18 A kérdező kommentje:
ma megcsokolt... koszonom annak az 1-2 valaszolonak a biztatast, szetcsattanok a boldogsagtooool :)))
2022. júl. 11. 17:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!