Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok, de szeptemberben vege mindennek?(bovebben lent)

Figyelt kérdés
van egy fiu, akivel nagyon szimpatizalok, mind a kettonk bejon egymasnak, de a "flortolgetesen" kivul meg nem alakultak komolyabbra a dolgok, ebben kozrejatszik, hogy március elejen ismertem meg. en most megyek 10.-be, 16 eves vagyok, o pedig 20, nem egy suliba jartunk, es kihagyott egy evet. abban az egy evben nalunk dolgozott(meg par hetig fog), ott ismertem meg. tisztara lelki beteg vagyok miatta, tudom, hogy igazbol ez csak egy nyari "kaland" volt, ami igazabol lehet meg sem tortent ugy igazan. soha nem volt meg tavkapcsolatom, de az egyetemen csomo mas, huszon eves lanyt meg fog ismerni, es nem tudom, hogy szeretne-e tolem barmit is jelenleg. kerlek valaki segitsen, mit tegyek ;(

2022. júl. 5. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én végzős gimis voltam, mikor a barátom már egyetemre járt. Utána én is egyetemre mentem, teljesen máshova, mint ő. Nyilván ismertem meg embereket, de egyik sem vonzott úgy.

Ennyivel az utcán is találkozhat sok új lánny.

2022. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lánnyal*
2022. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A távolság nem lehet akadály. Egyébként meg éld át a szerelemmel kapcsolatos élményt meg a bánatot is, jól jön majd a későbbiekben. Ha igaz szerelem hosszú távra is, akkor nem lesz gond, de ha meg csak nyári kaland, az se rossz.
2022. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Március óta, 4 hónap alatt, flörtölgetésig jutottatok? :D wtf. Ha valakivel 1 hét alatt nem jutnék el legalább a csók-tapi szintre, beraknám egy aszexuális fiókba, és elfelejteném. Hogy lehettek ilyen lúzerek? Nyilván igen, el fog menni egyetemre, és ott nem mimózák veszik majd körbe.

Itt nem az egyetem, meg a távolság a gond, hanem az hogy akkor sem jutottatok el ovis szintnél előrébb, amikor volt rá lehetőség.

2022. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy vagy te szerelmes... még el se kezdődött a kapcsolat, de te már feladtad.
2022. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

de idiota itt mindenki uristenxddd

#1 h ilyen ide az utca jezusom

#3 koszi, egyetlen ertelmes valasz

#4 azt irtam h marcius eleje ota ismerem, ami nem azt jelenti, hogy napi szinten talalkoztam vele, hanem kb 3 hetene egyszer akkor is csak egy sziára. május vege ota kezdtem el vele egyaltalan beszelgeteni, es elegge morbid h te 1 het utan mar lesmarolsz barkit xd

#5 konyorgom, ha feladtam volna talan nem foglalkoznek vele egyaltalan, es a kerdest se irtam volna ki...

2022. júl. 5. 21:21
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
De akkor miért úgy állsz hozzá, hogy szeptemberben úgyis vége? Nagyon rossz stratégia valamiről előre eldönteni, hogy úgysem fog menni.
2022. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

#6


Nem csak az számít "értelmes válasz"-nak, amivel egyetértesz. Képzeld el vannak máshogy gondolkodó emberek, akiknek attól még valid és értelmes lehet a véleménye, kedves gondolatnáci kisasszony. Sőt, lehet hogy ők sokkal produktívabb, teljesebb, és boldogabb életet élnek, mint te, aki a legegyszerűbb dolgokat sem tudta maga kezelni eddig.


Elárulom hogy ment ez a barátnőmmel, aki akkor volt végzős gimis, bár külsőre 16-nak sem nézett ki, szóval végülis releváns. Neten megismertük egymást, online egymáson lógtunk 1-2 napot, lightosan ledumáltam a bugyiját, és látszott hogy megvan a kémia, majd kiderült hogy a sulija nem messze van az egyetememtől, ezért egy héttel az első kontakt után taliztunk is. Azonnal ölelés, séta, parkban tapi, csók. Két nap múlva újra tali, ahol sétáltunk, csókolóztunk, majd kivett hotelszobában iszogattunk és dugtunk egy jót (második talin). Aztán sietett haza. Újabb két nap, csókolózós dumálós chill délután. Újabb két nap, együtt alvás, pezsifürdő, iszogatás, vagy 5x dugás, utána még évekig sztoriztunk erről az estéről. Még ezen a héten találkoztak vele a barátaim, és a családom is. Két hét után gyakorlatilag minden kétséget kizáróan együtt voltunk. Ezt hívják úgy, hogy kémia, és tempó és vonzalom és all in. Március óta szerencsétlenkedést pedig úgy, hogy vicc. Ha ő ilyen lúzer lett volna, valszleg koptatom, és ő is engem, ezt azóta alaposan kidumáltuk.

2022. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem vagy normalis komolyan mondom, es jobban tenned, ha inkabb a sajat agyadat tenned helyre, utana okitansl masokat, a szerinted eletuk kis dolgirol. kezeltesd magadat surgosen
2022. júl. 5. 21:42
 10/18 A kérdező kommentje:
*dolgai
2022. júl. 5. 21:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!