Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel együtt dolgozok. Eleinte nem volt semmi különös dolog (első nap). Aztán mentem második, harmadik, negyedik nap és a következőkre lettem figyelmes: -Már a második nap észrevettem magamon, hogy tetszik nekem. ?

Figyelt kérdés

-A második nap óta alig várom, hogy munkába menjek azért, hogy újra láthassam és beszélgethessünk.


-Hazamegyek és nem tudom kiverni a fejemből, mindíg ő jár a fejemben.


Szerelmes lehetek belé.(?)


Viszont itt is igqz a túl szép, hogy igaz legyen.

Van egy barátja neki már lassan 1 éve...


Mit csináljak?



2022. júl. 6. 15:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Valamint kérem mellőzni a keress más lányt magadnak vagy egymilló nő van még a földön kifejezéseket.


Nekem csak is egy kell.

Csak is Ő.


És még egy fontos tényező.

Ő és én 16 évesek vagyunk.

A barátja is ekkörül mozoghat...

2022. júl. 6. 15:49
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Mást 'szeret', úgyhogy engedd el a dolgot. Nem kifogásokat kell keresni, hanem tiszteletben tartani hogy valaki párkapcsolatban van. Nem szeretnél te sem olyan helyen dolgozni ahol más csorgatja rád a nyálát miközben nem vagy rá vevő, sem olyan közegben dolgozni ahol feszültség van egymás között attól, hogy te rá akarsz mászni és nyomulsz.

Ez nem szerelem, csak egy viszonzatlan vonzalom, ami majd elmúlik.

2022. júl. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Hogyha csakis ő kell és más választ nem szeretnél, akkor állj sorba érte, és ha szakítanak jelenlegi barátjánál, talán sorra kerülsz. Ez lehet 1 év múlva következik be, de az is lehet, hogy 40. Dönts belátásod szerint!
2022. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
64%

Tini rovat lejjebb.


És de, kénytelen leszel mást választani, vagy vársz pár hetet, míg jön a következő nagy ő.

2022. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Hiába csak ő kell neked, keress mást, mert ő foglalt. Ez van.:/
2022. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg szakítanak, de semmiképp se avatkozz bele a kapcsolatukba.
2022. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Foglalt a csaj.
2022. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

'technically' csak az a nő foglalt amin feszenek.

Nem illik udvarolni kapcsolatban lévő lánynak, de ha szerelmes vagy ez úgy se kéne hogy érdekeljen. Legyél vele kedves, ha érdeklődik irántad, észre fogod venni, ha nem, azt is.

2022. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!


Írok neked privátban.

2022. júl. 7. 21:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Már elküldtem.
2022. júl. 7. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!