Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Két inszemináció között...

Két inszemináció között mennyit kell várni ha nem sikerül az első második harmadik? Van valamennyi amennyit várni kell vagy minden hónapban csinálják a következőt?Mennyi sikertelen inszemináció kell ahhoz hogy lombik baba lehessen?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden ciklusban csinálhatják. Az injekciók miatt nem biztos, hogy pont 28 napra jön ki, nekem kb. 35 naponta volt.

Hatot szoktak csinálni lombik előtt, de ez függ attól is, hogy mi a probléma.

2022. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert azt hallottam hogy kell várni, úgy mond pihentetni csak nem értettem miért. Köszönöm így már megnyugtató hogy nem telik el még sem pl 2 hónap a 2 között.
2022. ápr. 4. 06:47
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Akár a következő ciklusban is lehet mert itt nincs olyan sok hormon mint a lombiknál.Ha 35 vagy akkor ne csináljátok meg mind a 6 inszemet hanem inkább lombikra menjetek viszont ha jócskán 35 alatt vagy akkor mehet,hátha sikerül bár ez kevésbé sikeres beavatkozás mint a lombik ezt a statisztika is alátámasztja.
2022. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 32 vagyok
2022. ápr. 8. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!