Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom kiverni a fejemből,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom kiverni a fejemből, folyton ő jár az eszemben. Látni szeretném, álmodozok róla/vele. Pedig alig ismerem. Fiúk, nektek is van ilyen érzésetek olyan lánnyal kapcsolatban, aki tetszik?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
nincs, ha látok egy jó csajt egy óra múlva elfelejtem
2022. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gagexbabexx ***** válasza:
94%
A lányoknak is van ilyen fiúk iránt.
2022. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2:

Igen, én is lány vagyok, azért kérdeztem a fiúkat, nem látok a fejükbe

2022. júl. 15. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
persze, naponta néha gondolok rá
2022. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ohó, ne is mondd, velem is ugyanez a helyzet :(

Egy lány sorstársadtól

2022. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Van persze. A kérdésedben igaz nem kértél segítséget de gondolom szeretnéd megismerni közelebről. A lényeg legyél határozott. Általában(most már nem mert a fiúk 60%-a ha meglát egy csinos lányt leblokkol) a fíúk odamennek a lányhoz és elkezdenek beszélgetni vele. Te is tedd így, kérdezgesd olyan dolgokról amit tudni akarsz. Ne légy tolakodó és mindig csinálj úgy, hogy ő is keressen meg. Ne félj mert azzal mindent csak elrontasz és hülyének fog nézni. Nézd meg milyen tipusú srác és igazodj hozzá. Meglátod egy kis idővel elfogod csábítani. Sok sikert!


19/F

2022. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Beszélgess vele! Írj neki online, keresd őt. Ha érdekled akkor ő is keresni fog. Érdeklődj, mesélj magadról neki. Mik a hobbijaid, neki mik a hobbijai. Még ha nem is találod annyira érdekesnek egy-egy hobbiját, kérdezz róla. Ki tudja, lehet elsőre nem érdekel, de minden ember más.


Ha vagytok annyira jóban, akár hívd fel, videochateljetek, érted.


Alig ismered? Ismerd meg!


Sok sikert! Ha szeretnél róla beszélni, nyugodtan írj.

2022. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6,7: munkatársak vagyunk, ha mondhatom, egy helyen dolgozunk időnként. Szóval csak annnyira ismerem. Így mi az helyzet ezzel?


Köszönöm a tanácsokat és a válaszokat!

2022. júl. 16. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

#7 vagyok


Ebben az esetben megpróbálhatsz vele a munkáról beszélgetni.

2022. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.


Igen ahogy #7-es is írta vagy a munkahelyről vagy mondjuk ha hallod, hogy valakivel beszélget csatlakozz be te is. Legyél olyan aki sok dologhoz hozzá tud szólni.

2022. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!