Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Én léphek elősször...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Én léphek elősször? Vagy várjak amíg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit ma ismertem meg és tök szimpi! Úgyanannyi idősek vagyunk mindketten. És szeretne velem barátkozni meg én is szeretnék vele! És van egy olyan érzésem hogy nem csak én,hanem még ősem tudja hogy hogyan kezdjünk el barátkozni.

2022. júl. 23. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ismerkedni akartok, vagy barátkozni?
2022. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ő tud helyesen írni? Mert az is megoldás, ha megkéred, hogy gyakorolja veled, mert botrányos a helyesírásod.
2022. júl. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
"Úgy unatkozom, nem tudsz javasolni valami programot?"
2022. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az lenne, hogy mindketten meséljetek magatokról, tehát te bemutatod magad, hogy milyen vagy és ő is. Tehát tegyél fel egy kérdést, arra reagálj, aztán mondd el, hogy te hogy válaszolnál arra a kérdésre. Lehet előre készülni néhány kérdéssel, persze ezt nem kell gépiesen csinálni, és az sem baj, ha van egy kis csönd a beszélgetés közben.
2022. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4-es!
2022. aug. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!