Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdeményezem a találkozást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezem a találkozást?

Figyelt kérdés
Lányként mennyire gáz kezdem úgy érezni ,hogy ha nem találkozunk nem lesz ebből komolyabban semmi mivel pár beszélünk pár honapja amikor még ő kezdeményezte de nekem az az időpont nem volt jó.Azóta beszélünk de már nem olyan ez az egész amilyen volt..Mennyire lenne gáz ha ráírnék,hogy ,,hétvégén ráérek összefuthatnánk?”Az utóbbi időben én kerestem mindig de úgy vagyok ezzel,hogy jövő héttől nyári szünet és nem szeretnék ezen agyalni feleselgesen mivel akkor nekem lenne csak rosszabb..Ezért gondoltam erre és akkor így könnyebben tovább tudok lépni és elkezdeni mással ismerkedni..

2022. jún. 9. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan felhozhatod neki hogy találkozzatok, ne gondold ezt túl. Ha annyira akarja ő is, akkor örülni fog neki és találkoztok. És ha gondolod, még hozzáteszed hogy mostmár ideje lenne találkoznunk, élőben jobban meg tudjuk egymást ismerni.
2022. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz, kezdeményezhetsz lányként is.
2022. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!