Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyenkor a fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor a fiúval?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap írt ,h Mizu velem meg ilyenek mar több mint két hete minden nap beszélünk..És jóval később válaszoltam az üzenetére amit ô 16 óra után lelattamozott és nem válaszolt rá..Ma reggel láttamozta le..Várjak délutánig és ha nem ír akk írják neki v várjak holnapig?Ha igen akkor mit írják

2022. júl. 31. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nyugodtan várhatsz vele holnapig, lehet csak éppen elfoglalt. Ha ma nem válaszol ettől függetlenül írj neki holnap, pl. ,,Szia, mizu?" vagy ,,Hogy vagy?" hasonlók, amivel általában is szoktatatok beszélgetést kezdeni. Aztán ha arra sem válaszol esetleg megkérdezheted, hogy ,,Minden oké?", mert nem tudhatod, sajnos az is megeshet, hogy azért nem válaszol, mert történt vele valami és most egyedüllétre van szüksége, szóval ha erre sem kapsz választ ne keresd többet, majd ír ő ha tud, lesz ideje és akar is.
2022. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még és max egyszer írj még neki. Ha arra sem válaszol, akkor hagyd.
2022. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!