Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szét mentem egy fiúval és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szét mentem egy fiúval és ezeket csinalja akkor mit jelent?

Figyelt kérdés
Szetmentunk de meg mindig azokat a fiukat “stalkolja” (nyomoz utánuk közösségi oldalakon) akikre féltékeny volt, de közben egy másik lannyal kavar akkor szeretheti azt a másik lányt? Ha még mindig velem foglalkozik?
2020. dec. 23. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Még nem lépett túl rajtad.
2020. dec. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny
2020. dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg még éretlen, idő kell neki.
2020. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekesen viselkedik és láthatóan nem lépett rajtad túl. Szerintem ne foglalkozz ezzel, idővel úgyis lekopik!
2020. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd az idő megoldja, de szerintem akkor tennél a legjobban, ha nem foglalkozol vele. Hagyd figyelmen kívül, akkor valószínűleg abbahagyja!
2020. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki szakított kivel?

Ha te ővele, akkor lehet, h csak azét kavar a másik csajjal, hogy féltékennyé tegyen.

2020. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat igazabol azért mentunk szét mert azthitte megcsaltam de közben meg nem egészen így történt és ez nyáron volt de meg 3-4 hete lefekudtunk plusz mondta h szeret és hiányzom neki és ra kevesebb mint egy hetre elkezdett a csajjal találkozgatni és azt mondta h csokoloztak. De ja. Azt hiszi h megcsaltam és nem hisz nekem h nem. Nem tudja feldolgozni. De h lehet h ilyen hamar tul lep?
2020. dec. 24. 01:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépett túl, másképp nem csinálná ezt. Miből gondolja, hogy megcsaltad? Így leírva elég gyerekes ennyiből ítélve, hogy nem hiszi el.
2020. dec. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus
2020. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most meg a csaj akivel kavar rakott ki pár közös kepet róluk privat oldalára, de az exem nem tett ki sehova semmit.
2021. jan. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!