Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fizikailag faj a hiánya....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikailag faj a hiánya. Írjak neki vagy sem?

Figyelt kérdés
én csak tisztázni szeretnék pár dolgot és megbeszélni a dolgokat. mert amilyen bonyolult volt a kapcsolat olyan bonyolult volt az elválás is. fél év eltelt már mióta nem az életem része és sok mindent másképpen látok már. nincs az a pénz ami miatt visszamennek hozzá, csak megbeszélni szeretném a dolgokat. barátaim nem igazán vannak legalábbis olyan nincs akivel megtudnam beszélni a dolgokat ezért nem tudtam kihez fordulhatnék, kitől kérhetnék tanácsot. írjak neki vagy sem? fél év után sem tudtam rajta túllépni és talán ha tisztáznánk pár dolgot és választ kapnék pár kérdésre jobb lenne. ő néha rám szokott írni valami hülye indokkal de 1-2 mondat után leraz. de már egy ideje nem hallottam felőle semmit csak tudni akarom minden rendben van e vele. írjak neki? sosem írtam még rá azóta nem tudom hogy pont most kellene e elkezdenem. de tényleg nagyon hiányzik főleg az elmúlt időben. nincs senki akivel beszélgethetnek, kérlek valaki mondjon valami biztatot mert nem tudom mihez kezdjek nélküle. ez az egész ennél bonyolultabb de örülnék neki ha valaki tudna segíteni. előre is megköszönöm mindenkinek!
2022. aug. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ne írjál, felesleges. Sajnos. Együttérzek veled, ismerem, átérzem a helyzetedet, de ez a te problémád, neked kell megoldani. Rámehet 1-2-3 év, de ő nem tud és nem fog segíteni.
2022. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se írj. Ez a múlt, engedd el.
2022. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Lepontozhattok, de én anno ráírtam exemre és mikor kaptam választ a kérdéseimre, úgy sikerült rajta túllépnem. De ez embertől is függ, hogyan áll hozzá.
2022. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Nem érdemes ráírni, mert valószínűleg nem fog rá válaszolni, csak le fog téged tiltani örökre, ha feltépsz nála esetleg olyan sebeket és előhozol olyan gondolatokat, amelyeken ő már rég túllenne
2022. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!