Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek utan legyek megerto vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan legyek megerto vagy bunko?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel 4 honapja beszelek es hat nagyon egy hullámra kerültünk csak o hat messze lakik tolem es igy nem volt lehetoseg talalkozni..Aztan mondtam neki ma ,h holnap arra jarok es talalkozunk csak hat o sportol nagyon komolyan es ket edzese lett volna es az elejen mondta,h jo lesz neki meg megoldja utana meg kerdem tole,h akkor a ket edzes kozott ,hogyan legyen es irta,h nm tudja mert nem ferbele az idejebe most ezek utan bunkon irjak vissza vagy legyek vele kedves mitha nem akadtam volna erre ki es hozzak fel mas temat?

2022. aug. 11. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj, ha nagy a távolság, akkor megoldotta volna, ha akarta volna. A többi csak duma.
2022. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is megoldotta volna.
2022. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Bunkónak nem kell lenned, csak innentől ne várj tőle semmit.
2022. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Hat szorakozik veled kb, szoval lehetsz ra merges ezért.
2022. aug. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt nőként írom. Tini koromban voltam ebben a helyzetben, megértelek. Nem kell bunkonak lenned mert minek is. Ha akarta. Volna akkor meg tudta volna oldani. Neki eszében sem volt veled találkozni. Ne szólj semmit, légy természetes. Keress másik pasit a közeledbol.
2022. aug. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes bunkónak lenni.

Sok távolsági "kapcsolat" ilyen. Nem is lesz, nem is akarnak igazán találkozót.

Viszont az is igaz, ha valaki sportol, és nemcsak hobbiból, akkor az nem úgy működik, hogy kihagyja az edzést, meg nem megy el. Profi csapatnál ezért büntetés is jár.

Fogadd el, hogy nem vagy az élete része. És keress mást, akivel tényleg van lehetőség normálisan találkozni.

2022. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szivessa3 ***** válasza:
45%
Magyarországon nincsenek óriási távolságok. Ha meg szerette volna oldani, akkor már valahogy korábban megoldotta volna. Nem kell bunkónak lenni, de valami köztes utat kell taláni rá, mert ha meg kedves vagy, akkor meg azt fogja gondolni, hogy ő az égvilágon semmi rosszat nem tett.
2022. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!