Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan aludhatnek (titokban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan aludhatnek (titokban? ) a baratomnal? Anyaval nem lehet beszelni, egyatalan nem megerto. Nagymamam falazzon nekem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az a lenyeg, hogy elutazunk jovohet vasarnap delutan, es szombaton mennek at a baratomhoz nappalra. Anya errol tud, viszont en ott szeretnek baratomnal aludni(mas varosban), mert vasarnap nagyimmal elutazunk es en a baratomnal pont fel tudnek szallni a vonatra masnap.

Mar felhoztam anyanak az ottalvas temat, de azt mondja varjak a szulinapomog ami julius elejen van, addig nem aludhatok ott.

Nagyim szerintem megengedne, o eleg laza, biztos megertene es falazna nekem.

Ti hazudnatok anyukatoknak? Ez a ket het mar semmin nem valtoztat szerintem..



2017. jún. 9. 18:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Hány évesek vagytok?
2017. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudsz anyukádnak és kiderül (tuti, hogy kiderül), akkor búcsút mondhatsz a bizalmának. Semmit nem fog utána megengedni. 3 hetet már kibírhatnál. Nem éri meg összeveszni anyukáddal.
2017. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

támogatom a 2es hozzászólót

ha sunyizol rosszabbul járhatsz

az ott alvás témát tiltja nem azt hogy eggyütt legyetek

ha ki derül azt is fogja mert hogy "rossz hatással van rád" azt a 3 hetet ki várjátok és kész ha enyi kívánsága van tegyél a kedvére... legalább ugy fogja látni hogy értelmes vagy ezért engedékenyebb lesz...

meg alku képpes pozícióba kerülhetsz hosszabb távon :D

2017. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

En 16 vagyok, a baratom 18.

Ertem en hogy kibirhatnank, de olyan jo lenne es tenyleg konnyebb lenne ott nala felszallni a vonatra.

Nem szeretek, es nem is szoktam soha hazudni anyanak de ez most annyira jo lenne, ugy elterveztem:D

2017. jún. 9. 18:58
 5/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem neked való még.
2017. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
En is a #2 valaszolo partjan allok. Ne hazudj es plane ne vond bele a nagyidat. Nem erdemli meg O sem...
2017. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:

Szerintem ne hazudj anyukádnak. Nagyi falaz meg minden, és ha mégis kiderülne? Akkor lehet anyukád a szülinapod után sem fogja engedni. Inkább ne kockáztass, tényleg nincs hátra sok idő. Nekem bántaná a lelkiismeretem, hiába nem olyan nagy hazugság, hogy összedőlne a világ. Anyukám bizalmát pedig nem játszanám ki, anno én is vártam a megfelelő időig, utána semmi gond nem volt a szülővel, hazudnom sem kellett és félnem sem, mi lesz ha kiderül.

Bizonyára semmiségnek gondolod ezt a kis füllentést... Fiatalabb korban az emberek nem érzik a bizalom súlyát. Természetesen azt csinálsz, amit jónak látsz. Csak később ne bánd meg a döntésed. :)

2017. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

De, dehogynem erzem a sulyat, azert is irtam ki a kerdest mert tudom hogy egy kicsit megnyugodjon a lelkiismeretem, hatha azt irjatok hogy ez nem olyan nagy dolog

Dehat nem ezt irtatok, szoval mindegy, latom jol erzem hogy nem kene ezt megcsinalnom:D

Varok akkor szulinapomig, koszonom szepen mindenkinek❤

2017. jún. 9. 20:28
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
Kockázat nélkül nincs élet ;) 16/F
2017. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
100%
9-es! Az élet nem hazudozásból áll.
2017. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!