Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lett egy internetes barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett egy internetes barátnőm és szerintem szerelmes vagyok belé..soha nem gondoltam volna hogy ez megtörténhet valaha is..mit csináljak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Találkozzatok!
2022. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnénk csak nagyon messze lakunk egymástól:(
2022. aug. 11. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Internetes barátnő esetén két dolog a legvalószínűbb: vagy csak tetszik, vagy szerelmes lettél egy általad elképzelt személyiségbe. Konkrétan belé csak akkor lehetsz szerelmes, ha előben is ismered, és pont emiatt nem valósak ezek a kapcsolatok, hiszen nem ismeritek egymást.

Szerintem is találkoznotok kéne, hogy valós legyen a kapcsolat.

2022. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Tuti valami 40-es dagadt faszi lesz
2022. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

áthidalható minden távolság

nem tudom hol laktok, de randizhattok félúton is

2022. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

#3 azért ez nem teljesen így van. Én is halálosannszerelmes lettem a barátomba neten, mert hónapokig beszéltünk. Aztán végre találkoztunk, és pontosan ugyanúgy éreztem mint addig :D pedig nagyon ritkán beszéltünk telóm, videóm meg egyáltalán... szóval bele lehet szeretni valakibe neten is.

Kérdező, ezt neked kell látnod. Mi a barátommal 300 kmre lakunk, megoldjuk így is, de ha pl másik országban élne, akkor szerintem elengedném ezt a dolgot valahogy.

2022. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
#6 Nem azt állítottam, hogy ilyen nincs. Annyit írtam, hogy neten nem tudsz senkit sem megismerni teljesen, azaz ha beleszeretsz valakibe neten, akkor a hiányzó részeket az agy tölti ki, vagyis valójában csak egy elképzelt személyiségbe esel bele, nem a valós emberbe.
2022. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is volt ilyen kérdező, és ne ess szerelembe, mert pórul is járhatsz. Ahogy valaki írta, az nagyon igaz, a személyiségbe nagyon is bele lehet szeretni, de amikor találkoztok, az nagyon más. Én amikor találkoztam azzal, akivel úgy éreztem akár az életemet is eltölthetem, ránéztem és egyből tudtam, hogy nem lesz semmi, mert nem vonzódtam hozzá, de úgy semennyire. Ez benne van sajna, és nálad is megeshet. Volt az ellenkezője is, hogy igenis vonzó lánnyal ismerkedtem innen, csak utána élőben más mint írásban. De ne add fel, mindenképp ismerkedhetsz neten, csak kezeld erős kritikai attitűddel
2022. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Internetes barátnő. Nem vagyok öreg, de még szokom ezeket a kifejezéseket.
2022. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor már úgy érzed hogy lehetne is belőle valami beszéljetek meg egy találkozót. Most szerencséd lenne amúgy mert szerintem így nyári szünetben jobban beleférne. Én sajna elrontottam az egészet és mai napig bánom hogy nem találkoztam vele és nem lett több szóval ne szalazd el a lehetőséget
2022. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!