Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek ennek a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

A tescoban az önkiszolgálóknál dolgoztam, ő meg odajött fizetni, de feltűnően köszönt, más nem is szokott, ráadásul vigyorgott,mert megismert, mert eddig hozzám jött, amikor pénztárban voltam.

Elejtette az apróját is, aztán megint köszönt, amikor elment. Odafordulva felém. A kolléganőt meg észre se vette :D



2022. aug. 18. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.:)
2022. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki.
2022. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
49%
Még lehet nekem is tetszenél, de a mi tesznyónkban nincs jó csaj csak nyugdíjas Dumbldór professzor, meg ezer évente egyszer járok arra. Ellenben, hogy jó legyen a teszkós karriered elküldöm Neked a teszkó himnuszt. Kaukázus (zenekar) - teszkó.
2022. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk sok diák van. Helyben is jól megközelíthető.

Nem akarok karriert befutni, csak egy kis zsebpénzt :D

2022. aug. 18. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ja
2023. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!