Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek a fiúnak?

Figyelt kérdés
Van a suliba egy fiú aki mikor meglát mindig néz, és minden alkalommal utánnam fordul a folyosón. Nekem bejön ez a srác. Néha egymás szemébe is szoktunk nézni mikor elkapjuk egymás pillantásat. Instara raktam ki képeket és mindig el húzza ezt az emojit "😍". Szerintetek tetszek neki? És ha igen akkor miért nem ír? Előre is köszönöm a válaszokat😊🙆
2018. nov. 9. 22:51
 1/3 Dr. Chris válasza:
82%

Nem szeretnék egyáltalán negatív benyomást kelteni, csak tapasztalatból beszélek. Egy kapcsolat leginkább akkor bontakozhat ki, ha az illető fiúval elég közel tudsz kerülni szépen, lassan. Ha rád néz és még vissza is fordul, az nem feltétlenül tudható be annak, hogy egyből beléd szeretett első látásra. Emellett ha igen népszerű a srác, akkor nyílván hatalmas baráti körrel rendelkezhet, és azok közül mindig lesz legalább egy olyan lány, aki szintén oda van érte. Vagy lehetséges az is, ha alaposabban utána jársz a dolgoknak, hogy van már valakije, akit szeret. De ettől függetlenül próbálj szorosabb kapcsolatot kiépíteni vele szép lassan, és hagyjad, hogy ő lépjen, és ne rohanj utána, mert még megbánhatod. Aztán az időmúlásával biztos egészen közel kerülhettek egymáshoz.

Ez nem bántó célzatú akart lenni. Félre ne érts kedves kérdező! Csak nagyon nem szeretném, ha mások nem követnék el azokat a hibákat, mint amit én elkövettem régen. Én azt mondom meg van rá az esély,hogy szeressen, de ahhoz idő kell.

2018. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki nagyon is, de akkor nem értem miért nem beszéltek egymással? Írj rá már valamit ha már ő nem meri meglépni.
2018. nov. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki más valamit?
2018. nov. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!