Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek én mindig túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek én mindig túl mélyen egy kapcsolatban, és miért aggódom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

Folyton az van velem hogy ha randi előtt állok akkor napokig azon gondolkodom rlőtte hohy mit hogyan hol stb csinálak/csináljunk.

Szerintem is ez már sok és vellül nagyon szar érzés hogy folyton aggódok a barátnőmért.

Nem lehetne valahogy ezen egyhíteni ha elhagyni nem is?

Előre is köszönöm a válaszolóknak!



2022. aug. 25. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, mindenkivel így van bizonyos fokig. Aztán sokan gyorsan "leszoknak" erről teljesen automatikusan. Nálad ez nem történt meg.


1) Bízzál meg a lányban, bizonyos felelősséget neki is viselnie kell, úgy normális. Nem tartod őt okosnak?


2) Beszéld meg vele, Te túlaggódod a randi előtt a dolgokat, azért mert ő fontos Neked.

- kérdezzed meg, hogy meg van-e Veled elégedve? miben tudnál más lenni?

- hogyan tudnátok közösen valamit kidolgozni, hogy milyenek legyenek a találkozások?


Hidd el csodát művel, ha őszinte vagy egy lánnyal és nem a machot játszod.

2022. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1) Nem arról van szó hogy butának tartom, sőt, de ez neki még az 1. kapcsolata, ezért is bizonytalankodok.


2) Még igazából a kapcsolat elején vagyunk , szóval ilyet azért nem kérdeznék hogy meg vagy e velem elégedve.


Én teljes mértékben őszinte vagyok, elmondom ha tetszik valami vagy ha nem tetszik valami de ez más.

Mit csináljak?

2022. aug. 26. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

1) Ha nem tartod "butának", miért nem beszéled meg vele ezt? Örülni fog hidd el.


2) Az "elején" nem lehet őszintének lenni? Hidd el egy lány is izgul, lehet ugyanúgy, ahogyan Te. Ő nem látja rajtad, Te nem látod rajta. Te vagy a férfi kezdeményezz.


Miért lenne ez "más", amikor döntő lehet a kapcsolatotokban? Mikor akarod elmondani? Amikor még 3-4-szer szenvedsz?


Sokszor a lányokra nagyobb hatással van az őszinte szó, mint bármi a világon. MOST van a probléma MOST kell megbeszélned vele.

2022. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!